Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fortnite Avengers: End Game Teması Gelebilir

Bildiğiniz üzere geçen sene Fortnite’a Thanos modu gelmişti. Bu ay sonu çıkacak olan Avengers: End Game ile ilgili olarak Fortnite’a yeni mod olarak gelebilir. Fortnite Avengers: End Game teması gelebilir. Bu sonuca nasıl geldik anlatalım.

Bu sene birbirinden farklı modlar bekliyoruz. Geçen sene oyuncular Thanos olma hakkı tanınmıştı. Önce sizlere bu kanıya nasıl vardığımı anlatalım daha sonra neler gelebilir onları yazalım.

İlk olarak Robert Dawney Jr.’ın Fortnite’lı T-shirt’ü ve Epic Games’in Kreatif Direktörü Donald Mustard’dan gelen tweet oldu.

Atılan Tweet:

“Çok iyi görünüyorsun Robert Downey Jr. Yakında görüşürüz! #teamdowney”

İyi niyetli bir tweet olarak okunabilir. Ama sonunda yakında görüşürüz ile bitirilmesi Fortnite’a yeni Avengers teması gelecek fikir tohumlarını ekti.

Şimdi Gelelim Neler Gelebilir:

Thanos modu oyuncular tarafından son derece beğenilmişti. Biz yine aynı modun geleceğini düşünüyoruz. Belki üzerinde ufak tefek değişiklikler olabilir. Aynı zamanda gelecek yeni tema ile birlikte farklı içerikler de gelecektir.

Bu sefer sadece Thanos modu ile sınırlı kalmaz. En azından Avengers’da gördüğümüz karakterlerin kostümleri oyuna eklenebilir belki de. Neden olmasın. Yada Avengers karakterlerinin içerinde bulunduğu bir oyun modu da gelebilir.

Avengers: End Game filminden sonra Fortnite‘a yeni ve detaylı yeni bir tema geleceğini düşünüyoruz. Bakalım bu sene nasıl bir Fortnite Avengers işbirliği olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel