Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Oynanış Videosu

Vampire: The Masquerade- Bloodlines 2 oynanış videosu yayınlandı. Yeni yayınlanan oynanış videosunda diyalog, görev yapısı, dövüş ve keşif gibi detaylar oyundan gösterildi. Bu sayede oyunun nasıl bir yapıda olacağı ile ilgili olarak detaylara erişilmiş oldu. Devam oyunu olarak köklerine sadık olarak ilerlediğini söyleyebiliriz. Kendisini geliştirmiş ama en köklerinden de kopmamış.

Ama oyunun dövüş kısımlarındaise oyun tam olarak istenileni vermeyi başaramadı. Ama oyun geliştirilme aşamasında çıkışına yakın bu konu üzerine odaklanacaklarını düşünüyoruz. Dövüş mekanikleri tam olarak tatmin etmeyi başaramadı. Ama diğer kısımlarda ise oyun eski günlerini aratmıyor. Diyaloglar, keşif ve görev yapısı kalitesini konuşturuyor.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 Oynanış Videosu

IGN tarafından yayınlanan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 oynanış videosu yarım saatlik bir deneyim sunuyor oyunculara. Oyunun çıkışı merakla bekleniyor. Oyunun satış fiyatı ise 92 TL gibi bir rakam. Steam ve Epic Games Store‘dan oyunu satın alabilirsiniz.

Oyun hikaye odaklı bir yapım olarak çıkışını gerçekleştirecek. Detaylı bir hikaye yapısı olacak olan oyunda seçimleriniz çok önemli bir yer tutacak. Seçeceğiniz klanlar yapmış olduğunuz tercihler oyunun ana kısımlarını oluşturuyor. Olurda şuan pek tatmin etmeyen savaş mekanikleri de iyileştirilirse ortaya çıkacak olan ürün son derece tatmin edici olacak gibi gözüküyor.

Oyunun çıkış tarihi 2020 yılının Mart ayı içerisinde gerçekleştirecek. Oyunun geliştirilme süreci devam ediyor. Daha fazla detay oyuna eklenecektir.

Tanıtım Yazıları

Kanla İdare Edilen Bir Şehir

Vampir terörü eyleminde senin varlığın Seattle kan ticareti savaşını körüklüyor. Şehri kontrol eden yaratıklarla huzursuz ittifaklar kur ve Seattle’ın güçlü vampir gruplarını kanlı bir iç savaşa sürükleyen büyük komployu açığa çıkar.

Gücünü Besle, Gecenin Sahibi Ol

World of Darkness’a gir ve seçimlerinle uyumlu ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantazini doya doya yaşa. Öne çıkan, hızlı ve büyük dövüş odaklı çarpışma sistemimizde sen ve benzersiz disiplinlerin bir silah değerindesiniz. Sen geliştikçe gücün de artacak; ama unutma ki Sahte Kılığın açığa çıkmaması için her şeyi yapmalı ve insanlığını korumalısın ya da sonuçlarla yüzleşmelisin…

Seattle’ın Karanlık Kalbine İn ve Elite Vampirler Arasında Hayatta Kal

Seattle ezelden beri vampirler tarafından yönetilmiştir. World of Darkness’ta orijinaline sadık kalarak yeniden canlandırılan Seattle konumlarında kurbanlarını avla. Şehrin doğuşundan bu yana varlığını sürdüren kadim kan kurucuları ve şehri yeniden tanımlayan teknoloji piyasasını yöneten yeni kanlarla tanış. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran.

Huzursuz İttifaklar Kur

Seattle kan ticareti savaşında rekabet eden ve kendilerine has özellikleri ve hikayeleri olan gruplar arasından seçimini yap. Herkes seni, kimin yanında olduğuna bakarak yargılayacaktır ama unutma ki kimse elini kana bulamadan varlığını uzun süre devam ettiremez.

Hikayeyi Yaşa

World of Darkness’a gir ve seçimlerinle uyumlu ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantazini doya doya yaşa. Orijinal Bloodlines’ın yaratıcısı tarafından yazılan Vampire: The Masquerade® – Bloodlines™ 2, ilk oyunda yer eden hırslara hayat veriyor ve hayranların en sevdiği bazı karakterleri sizlere sunuyor.”

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!