Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Beyond Blue Ertelendi

E-Line Media tarafından Beyond Blur ismiyle yeni bir oyun geliştirilmeye devam ediyor. Firmayı ilk olarak Never Alone oyunu ile görmüştük. Never Alone oyunu ile başarı sağlayan firma daha sonra ise yeni projeler ile karşımıza çıkmaya hazırlanmaya başladılar. Bu geliştirilen yeni oyunlardan birisi de Beyond Blue oyunu olacaktı. Oyun ikinci defa ertelendi. İlk olarak oyunun 2019 yılı içerisinde çıkması bekleniyordu. Beklentiler gerçekleşmedi ve oyun Şubat 2020 tarihine ertelendi. Şubat ayının da sonlarına doğru yaklaştığımız şu günlerde erteleme haberi tekrar geldi. Bu sefer oyunun net bir çıkış tarihi bulunmuyor. Yapılan açıklamalar ile birlikte oyun en yakın zamana ertelendi. Beyond Blue ertelendi haberleri artmaya başladı aslında.

Oyun geliştiricileri Aralık ayında yapılan ertelenme ile ilgili olarak ” Mümkün olabilecek en iyi deneyimi sunmak.” şeklinde açıklamada bulundular. Ama mümkün olan deneyim hala sağlanamadı.

İkinci gelen erteleme haberleriyle de birlikte yapılan açıklama ” Tahmin edebileceğiniz üzere, Beyond Blue, Şubat ayı içerisinde çıkmayacak. Sizlerle paylaşabileceğimiz güncel bir çıkış tarihi yok. Lakin, en kısa sürede olacağı konusunda sizleri temin ederiz.” şeklinde oldu.

Beyond Blue Erteleme Haberleri ve Konusu

Beyond Blue oyunu bilmeyenler için BBC yapımı Blue Planet 2’den esinlenen bir yapım aslında. Bizlere deneyimsel bir oyun sunmak için uğraşıyorlar. Bu yüzdende yapım beklenenden uzun sürdü diye düşünüyoruz. Ama son dönemlerde artan erteleme haberleri tek düze haline gelmeye başladı. Planlarında yaşanan asıl aksaklığın sebebini tam olarak yansıtmıyorlar. Yapılan planlamaya neden tam uyulmadığı bilinmiyor aslında. Sadece daha iyi bir deneyim sunmak için ertelendi şeklinde açıklamalar geliyor.

Bu açıklamalardan birisi de Beyond Blue ertelendi oldu. Artık oyun geliştiricilerinin daha net açıklamalar yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Yada yayınladıkları tarihleri daha net belirlemeleri gerekiyor. İleryen süreçte bizleri neler bekliyor göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın  👍

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel