Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Gears 5 Yapımcısı Seride Bir İlk Deniyor

Gears 5 oyunu merakla beklenen yapımlardan birisi. Çıkışı hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Aynı zamanda nasıl bir oyun ile karşımıza çıkacağı da belli değil. The Coalition Studio tarafından geliştirilen yapım hakkında çözülmesi zor bilgiler paylaşılıyor. Gears 5 yapımcısı seride bir ilk denediğini İnstagram üzerinden açıkladı.

The Coalition Studio’nun başkanı Rod Fergusson gönderi paylaştı ve Gears Of War oyunlarında denemediği yeni bir şey üzerine çalıştığını söyledi.

Paylaştığı gönderi ile birlikte teoriler de çıkmaya başladı. Paylaşılan gönderiden bir şey anlamak çok mümkün değil. Bunun ile birlikte takınılan bazı noktalar oldu. “Sony”e takılanlar. “Lütfen Battle Royale olmasın diyenler” çıktılar.

Asıl anlatılmak istenen nokta ise tam olarak belli değil. Gears 5 yapımcısı Rod Fergusson açıklamadan yada hayranlar mesajı çözmeden bir şey demek mümkün değil.

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz görüşlerinizi bizler ile paylaşın. Gears 5’te Battle Royale modu olur mu? Rod Fergusson bu görsel ile ne anlatmaya çalışıyor?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!