Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Disney The New Mutants Filmi Bu Ay Çıkışını Yapabilir

Disney’in The New Mutants filmi hakkında planlarında bu sene bir değişim gözükmüyor. Gelen habere göre film planlanan tarihte çıkışını gerçekleştirecek. Bir çok kez ertelenen filmin en sonunda 28 Ağustos olarak çıkış tarihi belirlenmişti. Daha sonra ise pandemi süreci başlamıştı. Bununla birlikte filmin tekrar erteleneceği düşünülüyordu. Ama Disney filmi belirlenen tarihte çıkarmak istiyor. Sinema salonlarına 18 Ağustos tarihinde bilet satışlarını yapabilirsiniz şeklinde mesajlar gitmeye başladı. Bu haberler ile birlikte Disney The New Mutants filmini bu ay çıkaracak.

Disney, 21st Century Fox’u satın aldıktan sonra, The New Mutants şirketin şemsiyesi altına girdi. Filmin geleceği hakkında spekülasyonlar hemen başladı. Belki de Disney’in çoğunluk hissesine sahip olduğu Hulu’da veya Disney’in özel yayın hizmeti Disney + üzerinde yayınlanması bekleniyordu. Ancak, film bu platformların hiçbirinde gösterilmeyecek. Bunun yerine sinema müdavimlerini sinemaya geri getirmeye çalışacak.

Başlangıçta 13 Nisan 2018’de vizyona girmesi planlanan film, 22 Şubat 2019’a ertelendi. Ardından tekrar 2 Ağustos 2019’a ve ardından bir kez daha 3 Nisan 2020’ye ertelendi. Bu yılın başlarında 28 Ağustos olarak duyuruldu ve öyle görünüyor ki Disney o gün sinemalarda vizyona girmeye niyetli. Bu gecikmeler, COVID-19 nedeniyle gecikmelere dönüşmeden önce üretimle ilgili olarak başladı.

Disney The Mutants filmi 28 Ağustos tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. X-Men serisinin bir spin-off filmi olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel