Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Curse of Anabelle, Ay Sonu Çıkıyor

Yerli oyunlar ile ilgili olarak haberler yapmak bizleri sevindiriyor. Ülkemizde oyun sektörüne olan yatırımlar devam ediyor. Bunlardan bir örnek de İstanbul merkezli Rocwise Entertainment tarafından geliyor. Curse of Anabelle adı ile çıkışını gerçekleştirecek olan oyun korku ve macera temalı bir yapım olacak. İçerisinde bulmaca ögeleri de bulunan, koru ögelerinin ağırlıklı olduğu bir yapım olacak. Bunların haricinde de oyunu diğer yapımlardan ayıran kısmı aksiyon mekanikleri olacak. Çıkışını en büyük dijital oyun satış kanallarından olan Steam üzerinden gerçekleştirecek. Unreal üzerinden geliştirilen oyun iyi tasarlandığını söylememiz gerekiyor.

Bunun yanında sadece korku temasının olduğu bir yapım da değil. Hikayesine geçmeden önce oyunun alt metinleri dolu dolu olduğu bir yapım. Ay sonunda çıkışını yapacak olan oyun umarız başarılı yapımlar arasında yerini alır. Son dönemlerde artan yerli yapım oyunlar heyecanlandırmaya devam ediyor. İlk olarak bir paylaşılan fragmana göz atalım. Daha sonra ise nasıl bir hikaye bizleri bekliyor ona bakalım.

Aşağı kısımda nasıl bir hikaye bizleri bekliyor oradan okuyabilirsiniz. Karşımıza gelecek olan Curse of Anabelle oyunu içerisinde mit ve efsanelerin olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Son derece iyi kurgulanmış ve hikaye üzerine düşünülmüş bir yapım.

Curse of Anabelle Hikayesi:

Rüyalarında, 9 yaşında ölen kız kardeşinin ruhu ile iletişim kuran Emily, onun ruhunu sıkışıp kaldığına inandığı araftan kurtarmak için harekete geçer. Biricik sevgilisinin başının derde gireceğini düşünene Nathan ise Emily’nin ayak izlerini takip ederek ona yardım etmeye karar verir. Ancak malikânenin karanlık koridorlarında atıldığı bu macerasında, mistik parçaları bir araya getirerek çözeceği gizemden, malikânenin ve Ramsey ailesinin karanlık geçmişinden ve milattan önce 10. yüzyıla kadar dayanan karanlık bir sırla karşı karşıya kalacağından habersizdir.

Oyunun hikayesi bu şekilde. Sizlerde eğer oyuna destek olmak aynı zamanda da deneyimlemek isterseniz eğer 20 Şubat tarihinde çıkışını yapacak. Oyunu istek listenize eklemenizi tavsiye ederiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!