Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Game of Thrones: Winter is Coming Browser Oyunu Çıktı

HBO, Warner Bros. Interactive Entertainment ve Yoozoo Games’in ortaklaşa ortaya çıkardıkları Game Of Thrones: Winter is Coming browser oyunu çıkışını gerçekleştirdi.

Bu sezon ile birlikte ana serisi son bulacak olan dizinin browser tabanlı oyunu sonunda çıktı. Yeni çıkan oyun içerisinde seriden gördüğümüz karakterler, yerler oyunun içerisinde bulunuyor. Bir süredir reklamları yapılan oyun sonunda oyuncular için çıkışını gerçekleştirdi.

Winter İs Coming Browser Oyun Fragmanı

Çıkan browser tabanlı oyun içerisinde kendi krallığınızı kurmaya çalışıyorsunuz. Tabi kurmaya çalışırken de en önemli unsur ordu olacak. Ordu kurmak için paraya ihtiyacınız var. Oyun içerisinde kendi ordunuza katabileceğiniz dizide bulunan karakterler de bulunuyor. 7 krallığa hükmetmek için krallığınızı geliştirmeniz gerekiyor.

Aynı zamanda oyunun başlangıç tarihi ise tam bir kargaşa döneminde olacak. Eddard Stark’ın ölümünden sonra başlayan dönem içerisinde geçecek. Krallığınızı, ordularınızı ve halkınızı geliştirmek için çalışmanız gerekiyor. Aynı zamanda oyunda çevrim içi bir dinamik de bulunuyor. Arkadaşlarınız ile beraber 7 krallığa hükmetmek isterseniz oyun sizlere bu şansı da tanıyor.

Dizinin ve kitapların hayranlarının beğenecekleri bir yapım olacaktır. Dizi oyuncuları ile oyun karakter yüzleri aynı olması ayrı bir güzellik oyuna katıyor.

Yoozoo Games oyun ile ilgili şu açıklamalarda bulundu:

“Oyuncular, arkadaşlarını oyuna davet ederek ordularını güçlendirebilecek ve Westeros’taki diğer lord ve leydilere savaş açabilecek. Demir Taht’a oturmayı başaran oyuncu kararlar alarak güncellemeler yapabilecek. Bazı oyun modlarında oyuncular dizideki sevdikleri sahneleri tekrar oynama fırsatı bulacak.” dedi.

Oyunu deneyimlemek için bir browsera sahip olmanız yeterli. Bağlantıda bulunan linke tıklayarak Game of Thrones: Winter is Coming Browser oyununa göz atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!