Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Bungie, Yeni Oyunu Üzerinde Çalışıyor

Bungie bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene içerisinde Activision’dan ayrılma kararı almıştı. Bu karar ile de birlik bağımsız bir stüdyo haline geldi. Bu hal ile birlikte Destiny serisine sahip bir halde ayrılma kararı aldı. Ama yeni oyunlar ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bu yeni oyunlarından birisi Destiny 3 olacak. Ama Destiny’den ayrı olarak da yeni bir IP üzerine çalışmaya başladılar. Bunu da verdikleri iş ilanı ile anlamış olduk. Yeni geliştirecekleri oyun ile ilgili olarak detaylı bir bilgiye sahip değiliz ama farklı bir yapım olacak. Bu ilan ile birlikte Bungie yeni oyunu üzerine iş ilanları vermeye başladı.

Bu sonuca da verdikleri Sanat yönetmenliği için verdikleri iş ilanı ile anlıyoruz. İş ilanında yeni bir IP için çalışılacağı belirtilmiş. İlan metninden bu yeni oyunun, Bungie’nin önceki oyunlarından farklı bir yapıda olacağı anlaşılıyor.

Bungie İş İlanı

İş ilanının ilk kısmında Destiny’i anlatan bir tabir bulunuyor. “Oyuncuları bir araya getirip derin topluluklar yaratmak gibi bir misyona sahip misiniz?” oldu. Ama geri kalan kısmında ise ” Eğlenceli karakterlerle komedi tarzında bir oyun üzerinde çalışmak ister misiniz?” şeklinde devam ediyor. Bu da alacakları Sanat yönetmeninin her iki oyunda da çalışacağını gösteriyor.

Destiny 3 büyük ihtimal ile geliştirilmeye çoktan başlandı. Hatta bu sene içerisinde duyurusu bekleniyor. Bu çok sürpriz bir durum değil. Ama geliştirecekleri diğer oyunun ne olacağı büyük bir öneme sahip. Hangi türde bir yapım olacak, online odaklı mı hikaye odaklı mı olacak detaylar bulunmuyor. Ama eğlenceli karakterlerin oyunda olacağını görüyoruz. Bakalım nasıl bir oyun olacak.

Bunların haricinde de Bungie yeni oyunu olacak yapımlar için NetEase ile anlaşma sağladı. Bu anlaşma ile birlikte Bungie’ye yeni oyun geliştirmeleri için 100 milyonda dolarlık bir yatırım yapıldı. Yakında bu oyunların duyurularını görebiliriz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel