Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Destiny 2 Ekim Ayında Steam’a Geliyor

Bungie‘nin Activision Blizzard’dan ayrılmasının ardından Destiny 2’nin Steam’e gelmesini bekliyorduk. Battle.net’ten ayrılacağı da açıklanan oyunun Steam’e geliş tarihinde bir gecikmeyaşandı. Normalden biraz daha geç Steam için çıkışını gerçekleştirecek. Shadowkeep genişleme paketi ile birlikte Destiny 2 Steam’e gelecekti. Paketin gelmesi gecikince çıkış tarihinde de ertelenme oldu.

Çapraz platform desteği ile Steam’de çıkışını yapacak. Çapraz platform desteği oyunun çıkışından daha önce sisteme gelecek. Bu sayede diğer platformlarda bulunan karakterlerinizi, gelişimlerinizi yeni hesabınıza aktarabileceksiniz. Geçiş isleminin başlama tarihi 20 Ağustos’da olacak. 20 Ağustos’tan sonra hesabınızın geçişlerini yapabilirsiniz. 1 Ekim tarihinde de oyun Steam’e gelecek.

Shadowkepp Fragman

Battle.net’teki Destiny hesabınızı Steam’e taşıdığınızda oyundaki tüm içeriğiniz ve satın almış olduğunuz her şey yeni hesabınıza aktarılmış olacak.

Bungie, ayrıca çapraz kayıt özelliğinin de 21 Ağustos itibariyle aktifleşeceğini de duyurdu. Bu tarihten sonra tüm hesaplarınızı birbirine bağlayabileceksiniz. Ama bu durumda ana hesabınızın hangisi olacağını da seçmeniz gerekecek ve seçtiğiniz hesaptaki karakterleri diğer platformlarda da kullanabileceksiniz.

Destiny 2 Shadowkeep genişleme paketi 1 Ekim tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Aynı zamanda da oyun Steam’e gelecek. Bakalım nasıl bir başarı yakalamayı başaracak. Hep birlikte göreceğiz.

1 Ekim tarihinde Steam’e çıkması ile birlikte bakalım istenilen başarısını sürdürebilecek mi? Oyuncu kaybına uğrayan yapım bir zaman ücretsiz olarak oyunu dağıtmıştı. Sürekli olarak geliştirilmeye devam eden oyunun Steam macerası nasıl olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel