Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands Toplam Satış Rakamları Açıklandı

Borderlands serisi çoğu kişinin hayranlık ile oynadığı bir yapım. Aynı zamanda oyun kendisine has bir tarza da sahip. Yaptığı işi çok iyi bir şekilde başarması satış rakamlarına da yansıdı. Borderlands 3 oyununun duyurulmasından sonra Take-Two tarafı Borderlands ile ilgili olarak veriler paylaşmaya devam ediyor. Şimdi ise paylaşılan veri Borderlands toplam satış rakamları oldu. Borderlands serisi 43 milyon satmayı başardı.

Borderlands 3’ten Take-Two ve Gearbox çok umutlu. Satış rakamlarının açıklanması aslında gelecek olan oyunun satışı ile ilgili beklentilerini gösteriyor. 43 milyon satış rakamının yarısını Borderlands 2 oyunu oluşturuyor. Borderlands 3’ten beklenti de Borderlands 2’nin 2 katı bir satış yani tek başına 43 milyon satmasını bekliyorlar.

Bu verilerin paylaşılma sebebi aynı zamanda oyunlarına çok güvendiklerini de gösteriyor. Bakalım nasıl bir geri dönüş alacaklar. Borderlands 3 oyunu çıkışı ile birlikte rakamlar nasıl değişecek göreceğiz. Aynı zamanda Epic Games Store özel olarak çıkacak olan yapım diğer yapımlar gibi bir başarı sağlayacak mı? Epic Games Store’a özel olarak çıkan yapımlar ilk hafta içerisinde yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarıyorlar. Borderlans’in yeni oyunu için ilk hafta satış rakamları nasıl olacak hep birlikte göreceğiz.

Borderlands Toplam Satış Rakamları

Eylül ayı içerisinde çıkış yapacak olan yapım bakalım 2. oyunun rekorunu ne kadar zaman içerisinde geçmeyi başaracak. Borderlands 2 oyunu 20 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmış bir yapım. Borderlands 3’ten de Take-Two’nun beklentisi 20 milyon üzeri bir satış rakamına ulaşmak. Bakalım Gearbox ve Take-Two istediği satış rakamına ulaşmayı başarabilecek mi?

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel