Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ancestors: The Humankind Odyssey Epic Games Store Özel Olacak

Panache Digital Games tarafından geliştirilen yapım PC tarafında ilk çıkışını Epic Games Store özel olarak yapacak. Ancestors: The Humankind Odyssey oyunu merakla beklenen farklı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Merak edilen yapım ile alakalı olarak arada bir yeni bilgiler paylaşılıyor. Take-Two tarafından oyunun dağıtımcılığı yapılacak. Aynı zamanda Ancestors: The Humankind Odyssey Epic Games Store özel olarak çıkacak.

Take-Two Borderlands 3, Ancestors: The Humankind Odyssey ve The Outer World oyunlarını 1 yıl özel Epic Games Store üzerinden PC tarafında satış yapacak. Bu konu ile alakalı olarak Take-Two cephesinden açıklamalar geldi. Oyunlarının Steam’e ne zaman geleğine ve neden Epic Games Store ile anlaşma yapıldığını da açıkladı.

Take-Two CEO’su Strauss Zelnick, “Epic Games Store’u desteklemek adına, biz de daha çok dağıtım kanalının daha iyi olduğunu düşünenlerdeniz. Az sayıda oyunu belirli bir süre boyunca Epic Store’da satışa sunuyoruz, fakat Steam’i desteklemeye ve oyunlarımızı oraya çıkarmaya da devam edeceğiz. Epic Store’daki oyunlarımız da çıkışlarının ardından olabildiğince yakın bir tarihte Steam’e gelecek” şeklinde açıklamalar da bulundu.

Epic Games ile yapılan anlaşmalar sonucunda Steam oyunlara gecikmeli sahip olabilecek. Ancestors’ın Steam sayfasında, “Oyun, diğer dijital PC platformuna çıkışından bir yıl sonra erişilebilir olacak” ibaresi bulunuyor. Steam’a gelecek tarih olarak da 2020 yılı gözüküyor.

Ancestors: The Humankind Odyssey özel olarak çıkması satış rakamlarında başarı sağlayacağını düşünüyoruz. Bugüne kadar Epic Games Store özel olarak çıkan yapımların satış rakamları son derece iyi bir seviyede bulunuyordu. Tek sıkıntı olacak olan konu Steam oyuncularının duruma tepkisi olacaktır.

Ancestors: The Humankind Odyssey oyunu 2020 yılında Steam’a gelecek. Bu sene içerisinde çıkması beklenen oyunun resmi çıkış tarihi henüz yayınlanmadı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!