Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Modlar İle Geliyor

Apex Legends oyunu 2019 yılının en sürpriz yapımlarından birisiydi. Kısa süre içerisinde büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başardı. Bu başarısının ana sebeplerinden birisi de oyunun ücretsiz olarak yayınlanmış olması oldu. O sebep haricinde ise oyunun kalitesinin üst düzeyde olması oldu. Yakalanan başarı bir süre sonra ise düşüşü beraberinde getirdi. Yapılan son hamleler ile birlikte tekrar bir toparlanma sürecine geçiş yapıldı. Atılan hamleler olumlu oldu. Şimdi ise yeni bir adım daha atıldı. Apex Legends yeni modlar ile 2020 yılında iz bırakmaya geliyor.

Grand Soirée Arcade Etkinliği

Yeni yıl yeni heyecanların da başlangıcı oldu. Bu sayede de oyun yapımcıları hız kesmeden oyunlarına yeni içerikler eklemeye devam ediyorlar. İçerik gelen diğer yapımlardan birisi de Apex Legends. Grand Soirée Arcade adı verilen etkinliğinde oyunculara unutulmaz haftalar yaşatacak. 14 Ocak 2020 tarihinde başlayacak olan etkinlik 28 Ocak 2020 tarihinde son bulacak. Peki bu iki haftalık süreçte oyuncuları neler bekliyor olacak.

Grand Soirée Arcade etkinliği içerisinde ilk olarak oyuncular 7 farklı oyun modu bekliyor olacak. İki hafta sürecek olan etkinlik içerisinde her iki günde bir mod değiştirebileceksiniz. Bu gelecek olan modların haricinde oyuna yeni kozmetikler ve bolca içerik oyunun içerisinde bulunacak.

Gelelim yeni gelecek olan modların adlarına. İki hafta boyunca oyuncuları farklı içerikler bekliyor olacak.

Apex Legends Yeni Modlar

 • 14 Ocak – Gold Rush Duos
 • 16 Ocak – Live.Die.Live
 • 18 Ocak – Third Person Mode
 • 20 Ocak – Always Be Closing
 • 22 Ocak – Armed and Dangerous on World’s Edge
 • 24 Ocak – Kings Canyon After Dark
 • 26 Ocak – Dummie’s Big Day

Bu modlar oyuna eklenecek.Bu modlar arasında Dangerous modu daha önce oyuna eklenmişti. Geri kalan altı mod hakkında ise herhangi bir fikir sahibi değiliz. Yeni modlar olarak oyunun içerisinde bulunacaklar. Bu yeni modları oynayıp nasıl olduklarına bir bakacağız.

Dediğimiz gibi iki gün sonra yani 14 Ocak 2020 tarihinde etkinlik başlayacak. 28 Ocak tarihi ise son gün olacak. Apex Legends oyuncuları bu etkinliği kaçırmayın ödülleri kapın.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!