Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Godfall Oynanış Mekaniği Nasıl Olacak?

Counterplay Games tarafından PlayStation 5 için özel oyun geliştiriliyor. Sadece PC ve PlayStation 5 için çıkışını yapacak olan oyun PlayStation 4’te oynanamayacak. Sadece PlayStation 5’te oynanabilecek bir oyun olarak çıkışını yapacak olan oyun ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldı. Official PlayStation Magazine tarafından, PlayStation 5’e özel geliştirilen oyun Godfall oynanış mekaniği detayları paylaşıldı.

Godfall Oynanış Mekaniği Nasıl Olacak

Sadece PC ve PlayStation 5’te oynanacak şekilde çıkacak olan oyun, yeni nesil konsolun tüm gücünü kullanacak. Büyük bir yapım olarak karşımıza çıkacak. Godfall oynanış mekaniği ile ilgili detaylar paylaşıldı. Gelen bilgilere göre karşımıza Monster Hunter World ve Dark Souls karışımı bir oyun gelecek. Counterplay’in söylediğine göre oyun aynı Monster Hunter World ve Destiny gibi istediğiniz zaman katılıp çıkabileceğiniz tarzda oynanış içerecek ve agresif oyunu ödüllendirecek. Maksimum zarar vermek için savaşırken zamanlamayı iyi yapmanız gerekecek, bu da aynı Dark Souls gibi yeteneğe ve zamanlamaya bağlı bir oynanış demek oluyor.

Godfall Görsel İlham Kaynakları:

Godfall’un görsel tarzı ve dünyası için ilham kaynakları Brandon Sanderson’ın Fırtınaışığı Arşivi, Joe Abercrombie’nin Birinci Kanun ve Isaac Asimov’un Vakıf serileri olarak belirtilmiş. Ayrıca fantastik dünyanın Toprak, Hava, Ateş ve Ruh elementlerine bölünmüş halde olmasını bekleyebilirmişiz.

Godfall Hikaye Yapısı:

Oyunda Şovalyeler Tarikatının hayatta kalan son üyelerinden biri olarak oynayacak ve yaklaşmakta olan kıyameti durdurmaya çalışacağız. Oyunda seçebileceğimiz 3 sınıf ve bir çok kişiselleştirme özelliği bulunacak.

2020 yılının son ayları içerisinde çıkışını yapacak olan oyun yeni nesillerin ilk oyunu olarak çıkışını yapacak. PC’de nasıl bir geri dönüş alacağı da merak ediliyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel