Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

WWE 2K Battlegrounds Oyunu Duyuruldu

Geçtiğimiz günler içerisinde sizler ile WWE 2K21 oyununun resmi olarak iptal edildiği haberini yapmıştık. Tam olarak neden böyle bir karar alındığı ise açıklanmadı. Kimisi Corona nedeniyle iptal edildi derken kimisi de WWE 2K20’nin ticari başarısızlık olarak çıkmasından kaynaklandığını söyledi. Bunlar ile birlikte de yapılan toplantı sonrasında WWE 2K21 iptal edildi. Daha sonra ise WWE 2K20’nin resmi Twitter hesabı üzerinden bir tweet atıldı ve yeni bir duyuru için Pazartesi gününü bekleyin dendi. Sonunda ise bu tweet geldi ve yeni bir oyun duyurusu yapıldı. WWE 2K Battlegrounds adı ile yeni bir oyun bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

2K ve WWE tarafından WWE 2K21 iptal edilmişti. Bu iptalden sonra ise bir oyun boşluğu oluşuyordu. İnsanları WWE’den uzak tutmamak için de yeni bir oyun duyurusu gerçekleşti. Bu oyun ise WWE tarzından uzak bir oyun olarak çıkışını yapacak. Arcade tarzda bir oyun olarak hayatına devam edecek.

Yayınlanan fragman ile birlikte WWE 2K Battlegrounds oyununu görmüş olduk. Tasarım olarak daha animasyon tarzında bir tasarıma gidilmiş duruyor. Aynı zamanda da Arcade oyunlarda gördüğümüz olayları burada görüyoruz. Tamamen eğlence odaklı bir oyun olarak çıkışını gerçekleştirecek gibi duruyor. Fragmana bakarsanız sizlerde bunu göreceksiniz.

2020 yılı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyunun tam çıkış tarihi açıklanmadı. Bu oyun aynı zamanda bir özür oyunu gibi de duruyor. Bundan sağlanacak başarı WWE 2K’in de kaderini belirleyecek gibi duruyor. Bakalım bu oyun hamlesi ile nasıl bir karşılık alacaklar. İlerleyen dönemlerde oyun ile ilgili daha fazla detay paylaşılacaktır. Bizlerde en hızlı şekilde sizler ile paylaşacağız.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel