Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ubisoft Ghost Recon Yeni Oyunu Geliyor

Ubisoft tarafından atılan yeni tweet ile birlikte Ghost Recon markasına yeni bir oyun yada yeni bir içerik gelecek. Daha önceden oyunu içerisinde 9 Mayıs tarihini işaret eden gizli mesajlar vardı. Bu mesajlardan sonra oyuna yeni gelecek olan devam oyunu mu yoksa yeni bir güncelleme mi olacağı merak ediliyordu. Bu getirilecek olan yenilik 9 Mayıs tarihinde belli olacak.

9 Mayıs tarihi daha önceden tahmin edilmiş olan bir tarihti. Ama resmi olarak bir netlik kazanmamıştı. Oyuncular 9 Mayıs tarihinde Ubisoft tarafından bir açıklama bekliyorlardı. Şimdi ise Ubisoft tarafından bir tweet atıldı ve 9 Mayıs tarihinde detaylar gelmeye başlayacak.

Ubisoft Ghost Recon Tweeti

Tweet

Paylaşımda “Ghost Recon World Premiere’in 9 Mayıs  saat 11:30’da (Türkiye Saati ile 21:30) detayların geleceği söyleniyor. Gelecek olan oyun ile ilgili olarak elimizde bulunan tek bilgi aslında bu tweet ve detayların açıklanacağı tarih. Gelecek olan yeni bir oyun mu olacak yoksa yeni gelecek olan bir güncelleme mi olacak 9 Mayıs’ta belli olacak.

Dediğimiz gibi gelecek olan detaylar hakkında çok fazla bilgimiz bulunmuyor. Ama umarız yeni bir oyun oyunculara sunulur. Wildlands çıkışı üzerinden 2 yıl gibi bir süre geçti bile.

Oyuna daha önce gelen yeni operatör hakkında tüm detayları Twitter hesabımız üzeriden paylaşmıştık.

Daha önce Twitter hesabımız üzerinden de paylaştığımız gibi oyuna Punisher dizisinin başrol oyuncusu olan Jon Bernthal Wildlands’e operatör olarak eklenmişti. Daha sonra eklenen operatörden sonra oyun kısa bir süreliğine oyuncuların deneyimlemesi için ücretsiz hale getirildi.

Bu aslında gelecek olan yeni oyun/güncellemenin bir habercisi oldu. Daha sonra oyun içerisinde gelecek olan yapım ile alakalı gizli mesajlar çözüldü. Daha sonra ise Ubisoft tarafı gelecek olan etkinliği paylaştı.

Gelecek olan yeni içerik ile ilgili olarak yarın tüm sorularımıza cevap olacak. Bakalım bizleri nasıl bir yenilik bekliyor. Tüm sorular 9 Mayıs tarihinde saat 21:30’da cevaplanacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel