Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dead Cells Mobil Cihazlara Geliyor

Rouge-Like türünde bir yapım olarak karşımıza çıkan Dead Cells PC ve konsolların ardından mobil platform için de gelmeye hazırlanıyor. 2017 yılında erken erişim ile başlayan oyun hayatı geçtiğimiz sene tam sürüme geçerek devam etmişti. Şimdi ise bu senin yaz ayında mobil cihazlar için oyun gelmeye hazırlanıyor.

Erken erişim ve tam çıkış yaptığı zaman oyuncular tarafından büyük bir beğeni toplamayı başarmıştı. Bu başarı aynı zamanda ödülleri de beraberinde getirdi. Kendi türünde bulunan diğer oyunlardan kendisini ayırmayı başaran bir yapım oldu.

Motion Twin tarafından geliştirilen oyun oyuncular tarafından kısa bir süre içerisinde beğeni topladı. Daha sonra çıkış yaptığı platformlarda da büyük bir satış başarısı yakaladı. Rouge-like türünde bir yapım olması oyunun devamlı olarak oynanmasına yol açıyor. İçerikler ve güncellemeler oyuna gelmeye devam ediyor. Şimdi ise mobil tarafa oyun geliyor.

PC, PlayStation, Xbox ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirdikten sonra şimdi sıra mobil tarafta. Mobil oyun olarak çıktığı zaman uzun süre yeri doldurulmayacak bir yapım olmayı başaracak.

Motion Twin’in Dead Cells ile birlikte mobil taraftan pay istiyor. Bu payı da çıkardığı tüm platformlarda oyuncular tarafından büyük beğeni ve olumlu eleştiriler almış oyunu ile yapacak.

Bu yaz iPhone ve İpad’ler için çıkış yapacak olan oyun 9.99 dolar ve 9.99 euro gibi bir fiyattan satışa sunulacak. Android taraf için ise henüz bir açıklama gelmedi. Android tarafa çıkışı için beklemek gerekecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!