Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fallout 76: Wastelanders Resmi Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Fallout 76 istenilen çıkışı bir türlü gerçekleştirmeyi başaramayan bir oyun. Çok fazla eleştiri alan ve sıkıntıların peşini bırakmadığı bir yapım olarak hayatına başladı. Ama Bethesda online oyunlarda bu tarz sıkıntılar yaşayan bir firma. TES Online’da da ilk çıkışta sıkıntılar yaşamıştı daha sonra ise oyun sevilen ve oynanan bir oyun olarak hayatına devam etti. Aynı sıkıntı Fallout 76’da da hissedildi. Oyunun en büyük eksiklerinden birisi olan NPC’ler oyuna uzun bir aranın ardından ekleniyor. Wastelanders güncellemesi ile birlikte beklenen gerçekleşecek. Beklenen Fallout 76: Wastelanders resmi çıkış fragmanı da yayınlandı.

Fallout 76: Wastelanders Resmi Çıkış Fragmanı

İki farklı kaynak üzerinden fragman yayınlandı. Bethesda TR Twitter hesabı üzerinden izlerseniz eğer Türkçe alt yazı seçeneği bulunuyor. Youtube’da alt yazı seçeneği ne yazık ki bulunmuyor.

Wastelanders güncellemesi bugüne kadar Fallout 76’ya gelen en büyük güncelleme olma özelliğine sahip olarak geliyor. Güncelleme ücretsiz olarak PlayStation 4, Xbox One ve PC tarafında yayınlanacak. Aynı zamanda gelecek olan güncelleme ile birlikte oyun Steam’a da girişini yapacak. 14 Nisan tarihine güncelleme erişime açık hale gelecek.

Güncelleme İle Gelecek Özellikler

Wastelanders ilk kez oynayanlar ve tecrübeli oyuncular için Appalachia’ya yeni bir başlangıç getirecek ve oyuna yeni ana görev, insan NPC’ler, yeni seçenekler, ortaklar, itibar sistemi ve daha fazlasını ekleyecek. Oyuncular arkadaşlarıyla birlikte bir grup ya da yalnız bir gezgin olarak yeni birliklerle Batı Virgina’nın sırlarını açığa çıkarmak için ittifaklar kurabilecekler.

Gelecek olan güncelleme beklenen online Fallout oyununa daha yakınlaşacak gibi duruyor. Wasterlanders güncellemesini son derece umutla bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!