Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Stardew Valley Satışları Yapımcısını Bile Şaşırtmaya Devam Ediyor

Stardew Valley oyun dünyasını değiştiren oyunlardan birisi olmayı başardı. Tek bir kişi tarafından geliştirilen oyun ilk olarak 2016 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. O günden bu yana Stardew Valley çılgınlığı büyüyerek devam ediyor. Altı yıldır piyasada olan oyunun satışları yapımcısını bile şaşırtmayı başardı.

Oyunun yapımcısı Eric “ConcernedApe” Barone, Stardew Valley’in 20 milyon sattığını Twitter hesabı üzerinden duyurdu. Stardew Valley 20 milyon kopya satmayı 6 yıl içerisinde başardı. PCGamer’a konuşan Barone, oyunun bu başarısına şaşırdığını ifade etti. Hatta 20 milyon adet satış için “inanamadığını” belirtti.

Oyun 20 milyon satması ile de sınırlı değil. Gün geçtikçe Stardew Valley satmaya devam ediyor. Barone oyunun şu sıralar çıkış yaptığı tarihe kıyasla bile çok daha fazla satış yaptığını da söyledi.

Eric Barone durum ile ilgili olarak: “20 milyon noktasına ulaşmış olmak gerçekten de inanılmaz. Oyunun bu seviyeye erişmiş olduğuna hala inanamıyorum.” diyor.

Yapıcının, PCGamer’a yazmış olduğu emailde ise: “”Stardew Valley’in günlük ortalama satışları tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Bunun neden kaynaklandığından tam olarak emin değilim. Umuyorum ki oyunum ağızdan ağıza yayılmaya devam ediyordur, daha fazla kişi oynadıkça daha fazla arkadaşına tavsiye ediyordur. Ne olursa olsun, Stardew Valley’in hala çok popüler olmasından mutluyum.” demiş.

Stardew Valley başarısını satışları ile de göstermeyi başardı. Bakalım 25 milyon barajını ne zaman geçmeyi başaracak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel