Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

For Honor Prince Of Persia Etkinliği Başlıyor

For Honor oyunu ilk çıktığı dönemde dövüş mekaniği ile büyük dikkat çekmişti. Oyun online yapılı olarak planlanmış bir yapım olarak karşımıza çıktı. Daha sonra ise bir hikaye modu ile karşımıza çıktılar. Anlatılan hikaye modu beklenen etkiyi yaratamadı. Ondan sonra ise oyun hızlı bir şekilde oyuncu kaybetmeye başladı. Ubisoft oyuna olan desteğine devam etti. Oyuna yeni temalar ekleyerek daha fazla oyuncunun geri dönmesi sağlandı. Oyuna Rabbids ve Assassin’s Creed gibi crossover’lar yapıldı. Bu yapılan crossover’lar çok beğenildi ve devamı getirildi. Şimdi ise For Honor Prince of Persia crossover’ı ile karşımızda olacak.

For Honor Prince of Persia etkinliği 19 Mart tarihinde başlayacak. 2 Nisan tarihine kadar da bu etkinlik devam edecek. Etkinliğe verilen isim ise Blades of Persia olarak belirlenmiş durumda. Bu etkinlik içerisinde bir de kısa süreliğine Ruler of Time modu bulunacak. Bu modlar birlikte oyunda bolca yeni kozmetikte bulunacak. Etkinliğe uygun bir şekilde hazırlanacak.

Ruler of Time Modu

Harbor Dominion haritası değiştirilecek. Bu harita Prince of Percia temasına değiştirilecek. Oyunda da “Dark Prince” ve ordusuna karşı bir savaş vereceğiz. Bu mod ile birlikte bir çok ödül oyuncuları bekliyor olacak. Aynı zamanda menü, görseller ve müzikte Prince of Persia’ya uygun hale getirilecek.

Ratash ve Sandwraith kostümleri 20.000 Steel’a satışa sunulurken The Prince’s Execution skin’i 10.000 Steel’a satın alınabilecek. Oyun alanında 26 yeni silahın bulunabileceğini paylaşan Ubisoft, bedava kostümler ve kozmetiklerle de oyuncularını sevindirecek.

19 Mart tarihinde başlayacak olan etkinlik 2 Nisan tarihine kadar sürecek. Bu süreç içerisinde yapılan en iyi For Honor crossover’larından birisi olacak. Bu yapılan crossover’ın bir diğer adı ise Ubisoft Prince of Percia markasını unutmamış.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel