Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars: Rogue Squadron’dan Üzücü Haber! Sınırsız Süreli Ertelendi

Disney Star Wars evrenini geliştirmek için yeni bir adım attı. Disney Plus yayın hayatına başladıktan sonra Star Wars içerikleri hız kesmeden artmaya başladı. Diziler ile başlayan serüven aynı zamanda filmlerle de desteklenecek. Bunun için de Disney yeni Star Wars projelerini hız kesmeden geliştirmeye başladı. Ama Patty Jenkins tarafından üzücü bir haber geldi. Star Wars Rogue Squadron filmi süresiz olarak ertelendi.

The Hollywood Reporter tarafından aktarılan habere göre Patty Jenkins’in yönetmenliğini yapacağı Star Wars: Rougue Squadron sınırsız süreli olarak ertelendi. Normal şartlarda bu yılın sonunda yada gelecek yılın başında başlayacak çekim takvimi ertelendi.

Peki bu aksaklığın sebebi neden kaynaklanıyor. Patty Jenkins aynı zamanda üçüncü Wonder Woman filminin de yönetmeni. Wonder Woman filminin yönetmeni olduğu için bu tarz bir durumun olduğu düşünülüyor. Ama Disney yada LucasFilm tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Filmin şuan için yayınlanan vizyon tarihi 22 Aralık 2023 olmaya devam ediyor.

Gelecek resmi açıklamalardan sonra olay daha da netlik kazanacaktır. Ama Rouge Squadron’un ertelenmesi diğer film ve dizilerinde takvimlerinde sorunlara neden olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!