Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Riot Games’in Dövüş Oyunu ‘Project L’den Yeni Detaylar Geldi

Riot Games bildiğiniz gibi son dönemlerde League of Legends evrenini genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor. Riot Forge çatısı altında LoL evreni temelli oyunlar yapılıyor. Şimdiye kadar 2 tane oyun çıkışını gerçekleştirdi. Daha sonra ise birkaç oyun daha duyuruldu. Ama Riot bunlarla sınırlı kalmayı düşünmüyor. Dövüş oyunu Riot Games tarafından geliştiriliyor. Onuncu yıl kutlamaları sırasında Project L isimli dövüş oyunu duyurulmuştu. Oyun uzun zamandır sessiz bir şekilde gelitiriliyordu. Sessizliğin ardından ise Riot Games, Project L hakkında yeni bir video yayınladı.

Project L Tanıtım Videosu

Yayınlanan bu video içerisinde oyunun kombo ve oynanış mantığı göz önüne seriliyor. İki kişilik takımlar ile oyunu oynayacaksınız. Geliştirici ekip bu yeni oyunu “assist-based” tanımlıyor. Şuan için oyun erken gelişim aşamasında ama nasıl bir yapımın karşımızda olacağını az çok görebiliyoruz. Mantık ve kombo tarzı olarak ‘Project L’i yakından görme şansımız oldu.

Project L 2021 yada 2022 yılı içerisinde çıkmayacağını söyleyebiliriz. Net çıkış tarihi ilerleyen zamanlarda açıklanacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!