Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Red Dead Redemption 2 Taktikleri

Red Dead Redemption 2 Taktikleri ile sizlere oyunun ilk saatlerinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Red Dead Redemption 2 ilk başlarda biraz göz korkutucu veya zor olabilir. Bir oyunda yer almak,deneyim kazanmak için en iyi yol, sadece oturmak ve oynamak olsa da, sizi doğru yöne yönelmenize yardımcı olabilecek birkaç ipucu hazırlamaya karar verdik. Aşağıda, Red Dead Redemption 2’nin ilk saatlerinde akılda tutulması gerektiğini düşündüğümüz beş ipucu listesi hazırladık.

Onurun Avantajları Var

Red Dead Redemption 2’deki davranış ve diğerleriyle etkileşim tarzınız, Arthur’un sosyal duruşunu ve itibarını esasen belirleyen oyunun Onur sistemi aracılığıyla yansıtılır. Dürüst bir yurttaş gibi davranmak veya size dürüst olduğunuzu gösteren (vatandaşları kurtarmak veya ikramiyeleri tamamlamak gibi) gösteren görevleri tamamlamak Genel Onur düzeyinizi yükseltmeye yardımcı olabilir.

Tersine, dükkanları soymak ya da insanları öldürmek gibi onursuz şeyler yapmak Onurunuzu düşürebilir. Onur seviyeniz, ödüllerden veya soygunlardan kazandığınız para miktarını etkileyecektir, bu nedenle “en iyi” seçim gerçekten Arthur’un olmasını istediğiniz kişi türüne dönüştürürken iyi düşünmeniz.

Hızlı Seyahat Seçeneklerinizi Tanıyın

At sırtında seyahat etmek kuşkusuz Red Dead Redemption 2’nin geniş açık dünyasını keşfetmek için en iyi yoldur. Bunu, gezinti yapmak için bir Stagecoach bularak veya harita üzerinde hızlı bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan bir tren bileti satın alarak yapabilirsiniz. Bununla birlikte, Stagecoach hizmetleri ücretsiz değildir, bu yüzden katip ziyaret etmeden önce bir miktar nakit paraya sahip olduğunuzdan emin olun.

Silahları Düzenli Olarak Temizleyin

Red Dead Redemption 2’deki gerçekçiliğin bir kısmı silahlarınızın çalışma şekline yansıyor. Gerçek silahlar gibi, Red Dead Redemption 2’deki silahların da kalitesini korumak için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Silahlarınız ne kadar kirlenirse, o kadar kötüleşirler, bu yüzden çalışır şekilde kaldıklarından emin olmak için silahlarınıza göz kulak olmak istersiniz.

Silahlarınızı temizlemek, Silah Yağı gerektirir, bu yüzden silahlarınızı temizlemeye çalışmadan önce elinizde bazı materyal olduğundan emin olun. Silah donanılmış iken silah tekerleği üzerinde Bakım bölümüne erişerek bir silahı temizleyebilirsiniz.

Akıllı Av

Red Dead Redemption 2’de spor yapmayı seçebilseniz de, çoğu zaman nakit olarak satılabilen postlar, flamalar ve karkaslar elde etmek için avlanacaksınız. Her bir eşyanın değeri, avlanma sırasında kontrol edebileceğiniz kaliteye göre belirlenir. Örneğin mermi delikleri ile dolu olan bir deri ya da post pek değer görmeyecektir.

Bazı hayvanları avlamak için en iyi yöntemi anlama, özellikliğini bilmeniz gerekir. Özellikleri ve avlamak için kullanmanız gereken silah türü hakkında daha fazla bilgi edinmek, bir hayvanı analiz etmek için LT / L2 tuşuna basın.

Atınızı Güvenli Yere Bağlayın

Hayvanlardan bahsetmişken, Red Dead Redemption 2’de bir yere vardığınızda atınızı bağlama alışkanlığını edinmeniz de önemlidir. At yarışı süreleri boyunca ağaçlara veya direklere bağlanmaları gerekir.

Atınızı kullanmadığınızda, bir daha ki sefere daha iyi durumda olmaları için onları kaldırmayı unutmayın.

Umarım bu Red Dead Redemption 2 Taktikleri, yeni oyuncuların Red Dead Redemption 2’de erken karşılaşabilecekleri engelleri aşmalarına yardımcı olur. Daha fazla oyun ipucu ve öğretici için diğer rehberlerimizi incelediğinizden emin olun.

Oyun haberlerden daha hızlı haberdar olmak isterseniz sitemizi takip etmeyi unutmayın. Aynı zamanda yazılarımızdan da hızlı haberdar olmak isterseniz Twitter ve Facebook hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel