Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nintendo Switch İçin Çıkacak Olan Bağımsız Yapımlar

Nintendo bugün yapacağı canlı yayın ile birlikte Switch’e gelecek olan yeni bağımsız yapımları gösterecek. Gamescom öncesinde bir canlı yayın yaparak gelecek olan yeni bağımsız oyunlar oyunculara sunulacak. Bugün yapılacak canlı yayın Türkiye saati ile 16:00’da gerçekleştirilecek. 20 dakika sürecek olan canlı yayında bağımsız yapımlar tanıtılacak. Nintendo Switch konsoluna gelecek olan oyunlar oyuncular ile ilk buluşmasını yapacak.

Yapılacak olan canlı yayında muhtemelen daha önce tanıtılan oyunların yeni fragmanları yada Gamescom’da yer verilmeyecek olan yapımlar bu canlı yayın ile duyurulacak diye tahmin ediyoruz. Bu canlı yayının yapılma sebebi ise Gamescom’a iyi hazırlandıkları anlamına da gelebilir. Tanıtmı yapılacak olan çok fazla oyunlar ellerinde bulunuyor olabilir.

Gamescom etkinliği Avrupa’nın en büyük oyun etkinliklerinden birisi. Burada tanıtılacak olan bir çok yapım göreceğiz. Yeni fragmanlar ve yeni oyunlar oyuncular ile buluşacak. Nintendo tarafı bakalım Gamescom’da nasıl bir tanıtım gerçekleştirecek.

Nintendo Switch bu yapılacak olan canlı yayına “Indie World Video Showcase” olarak adlandırdı. 20 dakikada hangi oyunlar duyurulacak hep birlikte göreceğiz. Saat 16:00’da etkinlik başlayacak. Canlı yayını takip etmek isteyenler aşağıda bulunan bağlantıya tıklayabilir.

Burada gösterilen oyunlardan hangileri Gamescom 2019’da gösterilecek hep birlikte göreceğiz. Bakalım Nintendo oyunculara ne gibi sürprizler hazırlamış. Gamescom öncesi yapılan hamle başarılı olacak mı? Hangi bağımsız yapımlar platforma gelecek 16:00’da öğreneceğiz.

Yapılan canlı yayında gösterilen oyunlar Gamescom etkinliği içerisinde de gösterilebilir gösterilmeyede bilir. Canlı yayında tanıtımı yapılan oyunların yeni fragmanlar Gamescom’dan da oyunculara duyurulabilir.

Yapılan canlı yayından sonra ise gözler Gamescom etkinliğine çevrilecek. Bakalım firmalardan ne gibi atakar gelecek. Gamescom’dan gelen ilk haber Age of Empires hakkında oldu. Bakalım nasıl bir Gamescom bizleri bekliyor olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel