Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Shell Fragmanı Yayınlandı

Oyun türler birbirleri ile karışmaya devam ediyor. Artık tek bir oyun türüne ait yapımlar karşımıza gelmiyor. Bir oyunun içerisinde birden fazla oyun türünü görüyoruz. Bu durumda oyunu adlandırırken sıkıntıları beraberinde getirebiliyor. Ama Souls-like türü denilince akan sular duruyor. En net oyun türü desek yanlış olmaz. Tamamen bu türe odaklanıp oyunu geliştirmeniz gerekiyor. Mortal Shell yapımı da Souls-like türünde çıkışını yapacak olan yapımlardan birisi. Karşımıza gelecek olan oyunun yayınlanan fragmanı bizleri etkilemeyi başardı.

Mortal Shell Fragmanı

Mortal Shell’in yayınlanan fragmanı son derece etkileyici duruyor. Umarız fragmanda gösterildiği gibi bir yapım karşımızda olur. Atmosferi, sesleri ve diğer özellikleri ile fragman bizi içerisine çekmeyi başardı. Son derece başarılı bir yapım gibi duruyor.

Playstack tarafından geliştirilen tüm platformlar içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Yapımcılar oyunu bu yılın üçüncü çeyreğine yetiştirmeye çalışıyorlar. Bu yıl içerisinde oyunun çıkışını göreceğiz. Oyun PlayStation 4, PC ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

15 kişilik bir ekip ile geliştirilen oyun yayınlanan fragman ile bizleri etkilemeyi başardı. Umarız fragmanda gösterdiklerini tam olarak yansıtmayı başarırlar. Bu arada oyunun beta versiyonunu oynamak isterseniz eğer Discord üzerinden yapılacak açıklamalar takip edebilirsiniz. Oradan yapılacak açıklamaları takip ederek daha fazla detay öğrenebilirsiniz.

Bakalım Playstack istediklerini başaran bir firma olarak karşımıza çıkmayı başaracaklar mı? Hep birlikte göreceğiz. Mortal Shell fragmanı ile etkilediği gibi oyunu ile de etkileyecek bir yapım olmayı başarır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel