Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Microsoft Flight Simulator Gerçek Hava Trafik Verilerini Kullanacak

Microsoft Flight Simulator oyunu ile ilgili olarak yeni bilgiler hız kesmeden gelmeye devam ediyor. Son derece gerçekçi bir oyun ile karşımıza çıkmak için hazırlanan oyun hakkında gelen yeni detay sevindirici oldu. Daha önceden oyunun ne kadar gerçekçi bir havada geçeceği anlaşılmıştı. Hava durumu geçişleri bunları bize göstermişti. Yayınlanan hava durumu geçişleri, mevsim geçişleri çok güzel ve doğal duruyordu. Aynı zamanda mevcut hava alanlarının birebir hallerinin de oyunda olacak olması daha fazla oyuncuları cezbetmeyi başardı. Şimdi ise Microsoft Flight Simulator gerçek hava trafik verilerini kullanacağını açıkladı. Gelen bu özellik ile birlikte daha gerçekçi bir yapım karşımızda olacak.

Bu Microsoft Flight Simulator gerçek hava verilerini iki farklı mod ile birlikte göreceğiz. Hem online tarafta olacak olan bu sistem aynı zamanda offline tarafta da bulunacak. Online düzene geçmeden önce kıssa bir offline modunda nasıl olacağını anlatalım. Offline tarafta gerçek hava durumu verileri yapay zeka tarafından sağlanacak. Bu sayede gitmek istediğiniz yerdeki duruma göre hareket etmeniz gerekiyor. Oyunlarda inişlerinizi ve kalkışlarınızı iyi belirlemeniz gerekiyor.

Online mod tarafında ise gerçekçi ve güncel veriler bulunacak. “Live Players” tarafında oyunu oynamaya başladığınız zaman gerçek veriler ile karşı karşıya kalacaksınız. Bu sayede de oyun içerisinde gideceğiniz mevkide bulunan yoğunluğa göre hareket etmeniz gerekecek. Bu veriler ışığında da sizler inişlerinizi ve kalkışlarınızı iyi ayarlamanız gerekiyor. Bu verilerden sonra da yayınlanan fragmana bir göz atın deriz.

Microsoft Flight Simulator Gerçek Hava Verileri

“All Players” modu ile de oynayabileceksiniz. Bu mod sayesinde oyundaki her koşulu kontrol etme imkanınız olacak. 

Oyun Ekim ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Biraz daha beklememiz gerekiyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel