Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Microsoft Flight Simulator Steam’a Geliyor

Xbox tarafının bu sene en çok beklenen oyunlarından birisi de Microsoft Flight Simulator. Oyun önümüzdeki ay içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Microsoft Flight Simulator büyük bütçeli bir yapım olacak. Oyun çıkışını Xbox tarafına yapacak. Direkt olarak Game Pass sistemine eklenen yapımlardan birisi olacak. Bunun yanında oyun hakkında açıklanan bir diğer bilgide PC tarafı hakkında oldu. Oyun PC tarafında da çıkışını gerçekleştirecek. Microsoft Flight Simulator Steam’a da geleceğini açıkladı. Microsoft ile Steam arasında bağ gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Microsoft Flight Simulator Steam’a da geliyor, VR desteği ile birlikte

Microsoft Flight Simulator yayınlanan detayları ile oyuncuların iştahını kabartan bir yapım olmayı başardı. Açıklanan detaylar ile birlikte Microsoft Flight Simulator PC tarafında VR desteği ile birlikte de çıkışını yapacak. VR desteği hakkında açıklanan detaylar ise şu şekilde. VR desteği oyun çıktığı gibi karşımızda olmayacak. İlerleyen sürede VR desteğinin oyuna geleceği açıklandı. Biraz daha zaman sonra VR desteği de oyuna eklenecek. Gelecek olan VR güncellemesinin de ücretsiz olacağını da belirtelim. Tüm oyunu alanlar ücretsiz olarak VR desteğine sahip olacak.

Microsoft Flight Simulator başkanı Jorg Neumann “PC için Microsoft Flight Simulator’ı HP Reverb G2 aracılığıyla VR’yi destekleyecek. Bu sonbaharda daha sonra sunulacak.” Tarafından basın açıklaması yapılmış durumda.

Oyun Steam’a Ne Zaman Gelecek

Microsoft Flight Simulator çıkışını 18 Ağustos tarihinde gerçekleştirecek. 18 Ağustos’ta çıkışını Xbox platformlarında yapacak olan oyun Steam’a da aynı anda gelecek.

Microsoft Flight Simulator’un diğer haberleri;

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel