Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Doom Eternal Steam Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı

Doom Eternal çıkışını geçtiğimiz günler içerisinde gerçekleştirdi. Merakla beklenen oyun eleştirmenler tarafından yüksek puanlar almayı başardı. id Software aldığı inceleme puanlarından memnun gözüküyor. Ortaya çıkardığı eserinden memnunlardı. Ne kadar eleştirmenlerden iyi notlar almayı başarsa da asıl nokta oyuncuların bu konuda ne düşündükleri aslında. Oyuncular da bu konuyla ilgili olumlu düşüncedeler. Doom Eternal Steam eş zamanlı oyuncu sayısı bunu bizlere gösteriyor. Oyun Steam üzerinden 100 bin eş zamanlı oyuncu başarısına ulaşmayı başardı. Bu serinin diğer oyunu olan Doom (2016 yapımı)’nın iki katı olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Doom Eternal Steam Eş Zamanlı Oyuncu Sayısı

SteamDB verilerine göre, Doom Eternal 104.891 eş zamanlı oyuncuya ulaştı. Bir önceki oyun olan Doom için bu sayı 44.271 idi. Serinin önceki oyununun neredeyse 2,5 katı kadar bir sayıya ulaşıldığını söylemek mümkün. Bu veri ile Steam’in en çok oynanan oyunlar listesinde de ilk 10’a girdiği görülüyor.

Doom Eternal oyununun bu derece başarı sağlaması aslında hikayeli oyunlar açısından büyük önem taşıyor. Bu sağlanan başarının sebeplerinden birisi de büyük ihtimal ile karantina süreci diye tahmin ediyoruz. Bakalım ilerleyen süreçte nasıl bir durum ile karşı karşıya kalacağız. Bu sağlanan başarı ile birlikte diğer oyunlara da bir sinyal çakıldığını belirtebiliriz.

Oyunu satın almamış olanlar ve uygun fiyatlı olsun alacağım diyenler için şu detayı paylaşmak isteriz. Kullandığınız PC geliştikçe Doom Eternal oyununda gelişmeye devam ettiğini sizlere belirtmek isterim.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel