Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fallout 76 Wastelanders Güncellemesi Yine Ertelendi

Fallout 76 oyunu çıkışını yaptıktan sonra çok fazla beğeni toplamayı başaramadı. Bunun sebeplerinden birisi de oyunda NPC ve bir çok eksiğin bulunmasından kaynaklanıyor. Bu yüzden de karşımıza tam olarak bir oyun çıktı diyemiyoruz. Bethesda tarafından da oyuna yeni bir güncelleme geleceği duyurulmuştu. Gelecek olan bu güncelleme ise The Wastelanders adı ile çıkacaktı. Uzun süredir çıkması beklenen güncelleme yine bir erteleme haberine takıldı. Fallout 76 Wastelanders güncellemesi yine ertelendi. Bu sefer gelen erteleme sebebi ise Corona Virüsü oldu.

Virüs salgını artmaya başlaması ile birlikte bir çok etkinlik iptal edildi. Bunun yanında da bir çok firma home office formatına geçiş yaptı. Evden çalışmalar başlayınca da oyunların ve gelecek olan güncellemelerin de ertelenme haberi karşımıza çıkmış oldu. Bu durumdan bir çok firma etkilenmişti. Sağlık açısından alınan bu kararlar doğrultusunda yaşanacak olan gecikmeler son derece anlaşılabilir.

İşte evden çalışma formatına geçen firmalardan birisi de Bethesda. Fallout 76 Wastelanders güncellemesi corona nedeniyle ertelendi. Bu erteleme ise çok uzun bir süre değil. Normal şartlar altında 7 Nisan tarihinde gelecek olan güncelleme, bir hafta kadar ertelendi.

Twitter hesabı üzerinden haber oyuncular ile paylaşılmış oldu.

Bethesda’nın yaptığı paylaşımda ertelemenin corona virüs kaynaklı olduğu da ifade edilmiş. Yapımcıların evden çalışmak zorunda olduğu ve bu durumun geliştirme sürecini yavaşlattığını vurgulayan ekip, hatasız bir çıkış için çalıştıklarını da sözlerine eklemiş. Bu erteleme ile birlikte yapımcı ekip oyunun yeni güncellemesini test sürüşüne çıkarma fırsatı bulacak. Şeklinde bir açıklama karşımıza çıkıyor.

14 Nisan tarihinde gelecek olan Wasterlanders güncellemesi ile birlikte Fallout 76 oyunu umarız beklenen başarıyı yakalamayı başarır. Fallout 76, The Wastelanders güncellemesi ile yeni bir hikaye ağacına, haritalara, düşmanlara ve silahlara da kavuşacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel