Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ezra Miller Artık Flash Olarak Düşünülmüyor

DC evreninde çalkantılar devam ediyor. Sinematik evren kurmak için Warner Bros ve DC uzun süredir adımlar atmaya devam ediyor. Evren içerisinde karakterleri oynayan oyuncuların kişisel hayatları ile DC sorunlar yaşamaya devam ediyor. Aquaman 2’den Amber Heard’ü çıkarmak için yollar aranmaya devam ediyor. Bunun yanında Flash karakteri için de yeni sayfa açılacak gibi duruyor. Ezra Miller Flash filmlerinde artık düşünülmüyor.

DC The Flash filmi ile birlikte evreni sıfırlamak ve yeni bir sayfa açmak istiyordu. Bu sayfanın ilk yazısı ise The Flash filmi olacaktı. Flash olarak ise Ezra Miller’ı göreceğiz ama diğer filmler için farklı bir yol izlenecek. İlk olarak Ezra Miller 2016 yılında Flash olarak karşımıza çıkmıştı. 23 Haziran 2023’te ise The Flash filmi vizyona girecek. Ezra Miller bu filmde karşımızda olacak ama devam film ve diğer içeriklerde farklı bir Flash karşımızda olacak. Yapılacak diğer filmlerde Flash rolünde DC Ezra Miller’ı düşünmüyor.

İlk olarak Deadline tarafından duyurulan habere göre; özellikle kamuoyunda büyük yankı uyandıran yasal sorunları nedeniyle Ezra Miller için “Evrenin gelecek planları arasında yer almayacak.” kararı alınmış. DC ve Warner Bros stüdyo dışı krizler ile boğuşmaya devam ediyor. İlerleyen süreçte neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel