Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Street Fighter 6’da Fei Long’u da Görebiliriz

Capcom’un efsane dövüş oyunu Street Fighter’ın yeni oyunu geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Oyun hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bu sefer 1993 yılında oyuna eklenen Fei Long karakteri ile ilgili bazı haberler ortaya çıktı. 1993 yılında oyuna eklenen ve Bruce Lee’den esinlenilen karakteri bir bir süredir göremiyorduk. Street Fighter 5’te karakter yer almamıştı. Şimdi ise Street Fighter 6’da Fei Long’u görebiliriz gibi duruyor.

Karakterin oyuna eklenmemesi için Bruce Lee malikanesi ile yaşanan yasal sorunlar olduğu iddia ediliyordu. Hatta Street Figher 5’in bestecisi Daniel Lindholm’un bazı açıklamalarda bulunmuştu. Fei Long’un seride yer almama sebebinin Bruce Lee malikanesinin Bruce Lee’den esinlenen işlerin “itibarlı” olması gerektiğini, karikatürize edilmemesi gerektiğini söylemelerinden kaynaklandığını ima etmiş. Sonrasında ise bu konuda bir bilgisinin olmadığı söylemişti.

Daha sonradan ise Bruce Lee Twitter hesabı böyle bir düşüncelerinin olmadığını açıklamışlardı. Street Fighter 6’nın yönetmeni Takayuki Nakayama’da bu açıklamalar sonrasında: “Fei Long’un oyuna gelip gelmeyeceğini söyleyemem, ama ortada kesinlikle yasal bir sorun yok.” şeklinde heyecanlandıran açıklama yaptı. Fei Long çıkış karakterlerinden birisi olmayacak ama DLC olarak Street Figher 6’da görebiliriz gibi duruyor.

Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel