Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

ESL Gaming Suudi Arabistanlı Bir Fon Tarafından Satın Alındı

Bildiğiniz gibi espor çılgınlığı büyümeye devam ediyor. Espor denildiği zaman da akıllara büyük etkinlikler ve organizasyonlar gelmeye başladı. Bu turnuvaları gerçekleştiren organizatör ESL Gaming Suudi Arabistanlı bir fon tarafından satın alındı. Aynı fon FACEIT’i de daha önceden kendi bünyesine katmıştı. Şimdi de ESL Gaming’i satın alarak en büyük organizatörleri bünyesine katmayı başardı.

Sport Business Journal’den alınan habere göre satın alım için fon tam 1.5 milyar doları gözden çıkarmış durumda. Henüz resmi olarak satın alım işlemlerinin de gerçekleşmediğini de belirtmemiz gerekiyor ama işlemler başlamış durumda. Satın alma işlemleri de tamamlandıktan sonra ise ESL ve FACEIT bu fon altında birleşmiş olacak. Daha büyük bir organizasyon çatısı yapılacak.

ESL FACEIT’i bir çatıda buluşturacak olan grup yine her iki şirketin CEO’su tarafından ortak bir şekilde yönetilmeye devam edecek. Birleşim sonrasında ise espor arenasında büyük değişimlerin olmasını bekliyoruz. Kısa vadede değil ama uzun vadede espor dünyası kökten değişebilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel