Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dota Underlords Yenilikleri Veri Madenciliği İle Ortaya Çıktı

Son dönemlerin en popüler oyun modlarından birisi olan Auto Chess’in en büyük yatırımcılarından birisi olan Dota oyuna yenilikler getirmeye hazırlanıyor. Dota Underlords adında bir mod olarak oyuna giren ve kısa süre içerisinde büyük oyuncu kitlelerine ulaşmayı başaran bir yapım olmayı başardı. Şuan için Beta sürecinde olan yapım Prota Pass sistemini devreye soktu. Tüm oyuncular için ücretsiz olarak sunulan bu Pass’ten aldığı geri dönüşe göre değerlendirmeler yapılacak.

Dota Underlords oyun moduna yatırımlar yapılmaya devam edecek. Kendi içerisinde yeni bir oyun olması planlanan yapıma gelecek olan yenilikler de merak ediliyor. Valve News Network isimli bir Youtube kanalıda oyuna gelecek olan yenilikleri veri madenciliği ile ortaya çıkardı gibi gözüküyor. Resmi olarak bir açıklama henüz gelmedi ama olması muhtemel olan yenilikler gözü ile bakılabilir.

Oyuna gelmesi beklenen yeniliklerden ilki tekrar sistemi. Oynadığınız oyunu tekrarını izleme imkanı oyunculara sunulacak gibi gözüküyor. Bu sayede geriye dönük hataları düzenlemek için ve kendini geliştirmek için iyi bir fırsat olarak değerlendirilebilir.

Diğer gelen değişiklik ise chat sisteminde olacak. O sistemde de yenilikler görünecek ama tam olarak nasıl bilinmiyor. Oyuna eklenecek diğer bir özellikte Turbo sistemi. Bu sistem ile birlikte oyun farklı bir boyut kazanabilir. Oyun süresini kısaltmaya yarayacak olan bu sistemde oyun hızı arttırılacak.

Bir diğer gelecek yenilik ise herkesin tahmin edebileceği yeni karakterler. Dota’nın Auto Chess oyununda bulunan karakter sayısı memnun edici seviyede ama bunlara eklenecek olan 15 karakter daha olduğu tahmin ediliyor. Gelecek olan yeni güncellemeler ile birlikte oyuna eklenecek.

Bakalım sayılan bu özelliklerden kaç tanesi ne zaman oyuna eklenecek. Ama bir çoğunun yakın bir zaman içerisinde oyuna eklenmesi bekleniyor. Oyunu isterseniz buradan indirebilir yada inceleyebilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!