Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Days Gone’ın 1 Yıllık Performansı Paylaşıldı

Days Gone oyunu geçtiğimiz yıl içerisinde PlayStation 4 özel olarak çıkışını gerçekleştirmişti. Oyun büyük beklentilere sahip olarak çıkışını yapmasa da iyi bir başarı yakalamayı başardı. Özellikle zombi oyunlarının çok fazla tüketildiği bir zamanda çıkışını gerçekleştirdi. Tam bir yıllık süreden sonra ise oyunun toplam istatistikleri paylaşıldı. Oyuncular tarafından sevilen bir yapım olarak karşımıza çıkmayı başarmış. Days Gone’ın 1 yıllık performansı beklentileri aşar nitelikte görülüyor.

Son dönemlerde PlayStation 4 özel olarak çıkan oyunlardan beklentiler büyük oluyor. Days Gone için ise aynı durum tam olarak söz konusu olmadı. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise oyunun yapımcısının yapmış olduğu açıklamalardan kaynaklandı. Days Gone oyunu bazı soru işaretleri ile birlikte çıkışını gerçekleştirdi. Ama bir çok insanı yayınlanan bu istatistikler ile birlikte şaşırtmayı da başardı.

Days Gone’ın 1 Yıllık Performansı

İlk olarak oyunda 200 milyon saat içerisinde toplam 45 milyon ordu temizlendi. 32 milyon istila ve 30 milyon pusu kampı haritadan kaldırıldı. Oyunda toplam 100 milyon kupa kazanıldı. Oyunda 42 bin gün geçirildi, kamplar 342 milyon kez ziyaret edildi. 450 milyon nesne bulunmuş, milyonlarca fotoğraf paylaşılmış.

Days Gone oyununa beklediğimizden fazla ilgi oldu. Bu ilgi ise sadece oyunu almak ile de sınırlı kalmadı, gayet fazla oyunun içerisinde vakit geçirildi. Oyunun bu kadar fazla istatistik sağlamasına yardımcı olan detaylardan birisi de gelen güncellemeler oldu. Gelen DLC ve güncellemeler ile birlikte oyun sürekli olarak yeni oyunculara ulaştı ve eski oyuncuları yapıma geri döndürdü. Bu durumda büyük başarıyı beraberinde getirdi.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel