Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Capcom RE Engine İle Bir Çok Oyun Geliştiriyor

Capcom son dönemlerde eski güzel günlerini tekrar yakalamışa benziyor. Çıkardığı yapımlar ile birlikte iyi bir geri dönüş alan Capcom yaptığı mali
birifingte bir çok oyun üzerine çalıştıklarını duyurdu. Aynı zamanda geliştirmekte olan yapımlarını ise RE Engine ile geliştirdiklerini de açıkladı.

Capcom RE Engine Oyun Motoru

RE Engine motoru ile Resident Evil 7, Resident Evil 2 Remake, Devil May Cry 5 oyunları yapıldı. Bu oyunlar çıkışları ile birlikte oyuncular tarafından çok beğenildi ve oynandı. Oyun motorunun gücünü de çıkardığı oyunlar ile kanıtlamayı başardı. Özellikle de Resident Evil 2 Remake ve Devil May Cry 5 ile birlikte oyun motorunun gücü belli oldu.

RE Engine üzerine Capcom oyunlar yapmaya devam edeceğini açıkladı. İlerleyen dönemlerde çıkartacakları oyunları RE Engine üzerinen geliştirecekler. Desteklerini de bu yönde yapacak olan firma altın çağında nasıl grafikler ile karşımıza çıkacak bakalım.

RE 2 ve DMC 5 grafikleri ve güçlü motoruyla hayran bırakan cinsten bir yapım olmuştu. Çıkışları ile birlikte büyük yankı uyandırmayı başardı. Bunun ile birlikte gelecek dönemlerde Capcom oyunlarını daha canlı ve daha kaliteli bir şekilde göreceğiz. Özellikle RE 2 Remake versiyonunda mermiyi vurduğun yerde iz kalma detayı çok hoşumuza gitmişti. Daha iyi kaliteli yapımlar ile birlikte Capcom’un devam etmesini diliyoruz.

Resident Evil serisine yeni oyun olarak 8. oyun mu yoksa Resident Evil 3 Remake versiyonu mu gelecek merakla bekliyoruz.

Capcom gelecek oyunları ile ilgili olarak “Mevcut donanım neslinde RE Engine ile hazırlanan oyunlar olumlu eleştiriler aldı ve bu motoru geliştirmeye başladığımız dönemlerden itibaren sonraki nesli düşünerek geliştirmeye devam ettik” diyor Capcom yetkilileri. “RE Engine, sonraki nesilde oyun geliştirmek konusunda da elimizdeki güçlü araçlardan birisi olacak “şeklinde açıklamalarda da bulundu.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel