Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Trauma Team Çizgi Romanı Açıkladı

Cyberpunk 2077 oyunu sadece bir oyun olarak kalmayacak gibi duruyor. Oyun farklı türlere çoktan evrildi. Geliştirilen oyunun yeni bir çizgi romanı geliyor. Aynı zamanda da Cyberpunk 2077 evreninde geçecek olan yeni bir animasyonda çıkışını gerçekleştirecek. CD Projekt Red tarafı oyunun evrenini diğer ögeler ile geliştirmeye devam ediyor. Bu evren genişleten durumlardan birisi de Cyberpunk 2077 Trauma Team çizgi romanı olacak. Standart ve sınırlı sayı paketleri ile çıkacak olan çizgi roman Dark Horse tarafından dağıtılacak.

Çizgi roman ilk olarak Haziran 2020’de duyurulmuştu. Bir Travma Ekibi’nin hikayesini anlatacak. Hikaye başarısız bir kurtarma görevinden dönen Nadia adlı bir Night City sakinine odaklanacak. Oyun ile bağlantılı anlatılar çizgi romanda bulunacak. Dark Horse tarafından açıklanan resmi açıklama:

Cyberpunk 2077: Trauma Team, bir Night City vatandaşı ve yanlış bir Uluslararası Travma Ekibi kurtarma görevinden kurtulan tek kişi olan Nadia’nın hikayesini anlatıyor. Şirket için çalışmaya devam etmeyi kabul ettiğinde ve yaklaşmakta olan bir maden çıkarma görevini üstlendiğinde, Nadia ve yeni ekibi kısa sürede kendilerini daha da tehlikeli bir işin içinde bulur.
Tehdit edici durum ve Travma Ekibi’nin göründüğü gibi olmadığını keşfedeceksiniz.

Trauma Team Cullen Bunn tarafından yazıldı. Miguel Valderrama tarafından ise çizilmiş. 9 Eylül tarihinde çizgi roman piyasaya sürülecek. Hem standart sürümü hemde sınırlı sürümü satıla sunulacak. Sınırlı paketten sadece 300 kopya olacak ve yalnızca Dark Horse Direct üzerinden satın alınabilir olacak.

Normal şartlarda çizgi roman oyunun çıkışından bir hafta önce çıkışını gerçekleştirecekti. Ama oyun 19 Kasım tarihine ertelendi. O yüzden oyundan daha erken çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel