Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Balan Wonderworld Yeni Nesil Konsollarda Gücü Nasıl Olacak

Uzun bir dönem Sega’da çalışmış olan Yuji Naka yeni oyunu hakkında açıklamalarda bulundu. Sonic the Hedgehog ve NiGHTs Into Dreams gibi oyunların geliştiricisi aynı zamanda. Yuji Naka şimdi Square Enix ile çalışmalarına devam ediyor. Balan Wonderworld oyunu karşımızda olacak. Tüm platformlarda oyunu göreceğiz. Yeni nesil konsollarda da oyun çıkışını gerçekleştirecek. Peki Balan Wonderworld yeni nesil konsollarda gücü nasıl olacak açıklandı.

Balan Wonderworld’de oyuncular, Mario Odyssey’deki bir NPC’ye Cappy’yi fırlattığında Mario’nun yeteneklerinin nasıl değiştiğine benzer şekilde, yeni eylemler sağlamak için kostümlerini değiştirebilirler. Ancak ilginç olan, oyuncunun belirli aşamalara veya patronlara atanmış belirli kostümler yerine hangi kostümlerin kullanılacağına karar vermesi gerekiyor “Test oyunu sırasında bile, herkesin farklı stratejiler kullandığını gördüm “dedi Naka.

Elbette, bu 80 tür yeteneğin eğlencesi tüm platformlarda paylaşılıyor, ancak Naka’ya göre PS5 ve diğer yeni nesil konsollarda olağanüstü. “Saniyede 60 kare hızında 4K’da bir aksiyon oyunu inanılmaz. O kadar akıcı geliyor ki.” dedi.

Balan Wonderworld ayrıca PlayStation 5 DualSense denetleyicinin bir özelliği olan uyarlanabilir tetikleyicileri kullanaca. Bu özellik oyuncuların bazı PS5 oyunlarında direnç hissetmelerini sağlayan, PS5’e özgü yeni bir his olarak tanıtıldı. Naka, Balan Wonderworld için 80 yeteneğin tümünün bu uyarlanabilir tetikleyiciler sayesinde oyuncuların elinde farklı hissedeceğini söyledi. Naka, “Oyuncuların buna gerçekten şaşıracağını düşünüyorum” dedi.

Balan Wonderworld oyunu bir platform oyunu olarak çıkışını gerçekleştirecek. Balan Wonderworld yeni nesil konsollarda daha güçlü bir oyun olarak karşımızda olacak. 26 Mart 2021’de çıkışını yapacak. PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel