Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yakuza Oyununun Filmi İçin Sega Anlaşmaları Sağladı

Sega çok satan oyun serisi Yakuza için film çalışmalarına başladı. Canlı aksiyon filmi olarak gelecek olan filmin yapımcılığını 1212 Entertainment üstlenecek. Henüz film daha ilk aşamada. Şuan için karşılıklı olarak anlaşmalar sağlandı. Yakuza filmi için Sega anlaşmaları sağladı.

Sega’nın yapımcılığını Erik Barmack, Roberto Grande ve Joshua Long’un üstleneceği en son video oyun filmi uyarlaması için 1212 Entertainment ve Wild Sheep Content ile birlikte çalıştığı bildirildi.

1212 Entertainment duyuru ile birlikte yaptığı açıklamada, “Yakuza bize, karmaşık karakterlerle ilgi çekici hikayeleri izleyicilerin daha önce nadiren gördükleri eşsiz bir ortamda kurabileceğimiz yeni bir oyun alanı sunuyor” dedi. “Kazuma Kiryu destanının yerleşik bir sinematik çekiciliği var kinetik aksiyon ve komedi patlamalarının bir karışımı,
birden çok yakınsayan hikâye ve kurtuluşa doğru sürükleyici bir yolculuk. ” şeklinde duyuru yapıldı.

Yakuza Filmi Detlayları

Hollywood’da filmin çekilmesi bekleniyor. Yakuza filmi için Yakuza Studio başkanı Toshihiro Nagoshi’de açıklamalarda bulundu. Tokyo Game Show 2020 etkinliği sırasında açıklamalar geldi.

Nagoshi, “Batı’dan bir teklif aldık ve şu anda Hollywood’da bir Yakuza filmi çekiliyor” dedi. “Böyle bir durumda, genellikle (IP’yi lisanslamak) isteyen tarafa ve IP’ye sahip olan tarafa sahip olursunuz ve iş olarak bir anlaşma yapılma eğilimindedir. Ama bu durumda, içeriğin kendisi iyi değilse ve buna katılmazsam, bunu yapmak istemeyeceğimi ve bu konuda çok açık sözlü olduğumu başından beri açıkça belirttim. “

Onlara, ancak gerçekten iyi olursa ilerleyeceğini söyledim,” dedi. “Dolayısıyla, standart (lisanslama) birliğinden biraz farklı bir düzenleme. Bir Yakuza filminin uğruna yapılması gereken bir şey olduğunu sanmıyorum, bu yüzden ancak iyi olacaksa gerçekleşebilir. ” şeklinde açıklama geldi.

Oyun dünyasının meşhur işleri sinema dünyasına taşınmaya devam ediyor. Bu durum ise şuan için hız kazanmaya başladı. Bir çok yapımın filmnini ilerleyen süreç içerisinde göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!