Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Assassin’s Creed Valhalla Fragmanı Yayınlandı

Geçtiğimiz günler içerisinde yeni bir Assassin’s Creed oyunu ile ilgili detaylar gelmeye başladı. Bu serüven ile birlikte de ilk olarak canlı yayında ekran görüntüleri paylaşıldı. Daha sonrasında ise Dünya Prömiyeri fragmanı yayınlandı. Bizlerde fragmanını izledik gördüğümüz detayları sizler ile paylaşacağız. Bunları yanında bir başka yazımızda da Assassin’s Creed Valhalla hakkında diğer detayları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın. Bu yazımızda Assassin’s Creed Valhalla fragmanı üzerinde duracağız.

Assassin’s Creed Valhalla Fragmanı

Daha önceden de Asassin’s Creed’in kuzey tarafına gitmesi bekleniyordu. Bu açıklamalar ile bu durum netlik kazandı. Bu ilk detaylardan birisi. Bu sefer Assassin’s Creed evreninde bir Viking olarak oynayacağız. Oyunda Viking topluluğunun lideri olarak görev alacağız. Fragmandan da bunu anlayabiliyoruz. Ama dikkatimi çeken durum Assassin’s Creed ile eşleştirilmenin en son olması. Sonuna kadar bir kurtarıcı beklediğimi söylemem gerekiyor.

İlk fragmanı izlediğim zaman müthiş grafikler ile birlikte nasıl bir hikayeye evrileceğini merak etmiştim. Bu sefer nasıl bir Assassin’s Creed elementi yerleştirecekler diye bekledim. Ubisoft’ta son sahneye kadar beklemiş aslında. Son sahne gelene kadar hep bir suikastçi beklediğimi söylemem gerekiyor. Bir klan liderini oynayacağımız aklıma gelmemişti. İlk ters köşelerden birisi oldu. Orta Çağ’da İngiltere içerisinde bir Vikingli suikastçi olabilme fikri aklıma gelmişti ama böyle olmadığı açıklandı.

Ubisoft yine şahane bir fragman hazırlamış. Oyunun içerisinde de görebileceğimiz oynanışlardan bazı bölümlerde bulunuyor. Toplu savaşlar, gemi mekanikleri gibi detaylar fragman ile gösterilmiş. Kuzey mitolojisinde ve o taraflarda geçen hikayeler benim hoşuma gidiyor. Bunun da güzel bir oyun olarak karşımıza çıkacağını düşünüyorum. Diğer yazımızda oyun ile ilgili olarak daha fazla detay bulabileceksiniz.

Oyun 2020 yılının sonuna doğru çıkışını gerçekleştirecek. Oyun PC’de Epic Games ve Ubisoft Store’da satılacak. PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkacak oyun aynı zamanda PlayStation 5 ve Xbox Series X için de çıkacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!