Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Assassin’s Creed Valhalla Serinin En Büyük Oyunu Olmayacak

Assassin’s Creed Valhalla duyurulduktan sonra detaylar gelmeye başladı. Gelen detaylar ile birlikte de oyun hakkında yeni bilgiler öğreniyoruz. Assassin’s Creed Valhalla serinin en büyük oyunu olmayacak. Bu açıklamanın nedeni ise Assassin’s Creed Odyssey’den kaynaklanıyor. Odyssey oyunu serinin en büyük oyunlarından birisiydi. Oyunun içerisinde çok fazla içerik bulunuyordu aynı zamanda da büyük bir harita karşımızdaydı. Oyunun içeriklerinin dolu olması iyi bir durumdur. İyi olarak algılanır ama Odyssey’de tam olarak bu sağlanamadı. Harita doldurulacak diye çok fazla istenmeyen doluluk vardı. Ubisoft tarafı da eleştirileri göz önüne aldı. Assassin’s Creed Valhalla oyununda da bunu uygulama kararı aldı.

Eleştirileri dikkate alan Ubisoft’ta Assassin’s Creed Valhalla serinin en büyük oyunu olmayacak şeklinde açıklama yaptı. Ubisoft’tan Malek Teffaha tarafından açıklamalar geldi.  “Valhalla serinin en uzun veya en büyük oyunu olmayacak” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Assassin’s Creed Valhalla serinin en büyük oyunu olmasa bile içerik olarak az bir oyun olmayacak. Oyunda Norveç’in bir bölümü ve İngiltere bölgesinde 4 krallık olacak. Oyun içerisinde bir yönetici konumunda olduğunuz için yapılacak bir çok işiniz olacak. Bunların haricinde yine büyük bir harita bizleri bekliyor olacak. Bunların haricinde de sizleri yapılacak bir çok iş bekliyor olacak. Bu işler ise özenle seçilmiş işler olacağını düşünüyorum. Bakalım Valhalla nasıl bir oyun olarak çıkışını yapacak.

Oyun çıkışını PlayStation 4, Xbox One ve PC için gerçekleştirecek. Oyun PC için Epic Games Store üzerinden gerçekleştirecek. Aynı zamanda da Uplay üzerinden oyun satılacak. Oyunu PC’de almak için satın alım kanallarınız bunlar olacak. Steam için bakalım oyun ilerleyen süreç içerisinde gelecek mi?

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel