Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Yaratık Olacağımız Darkborn İptal Edildi

David Goldfarb ve İsveçli The Outsiders tarafından geliştirilen Darkborn oyunu iptal edildi. Bir erteleme haberi ile karşınıza çıkmak isterdik ama bu sefer bir iptal haberi ile karşınızdayız. Geçtiğimiz sene oynanış görüntüleri paylaşılan Darkborn iptal edildi. Gelen açıklamalar ile birlikte de bir açık kapı bırakılmış durumda.

Oyunun paylaşılan oynanış görüntüleri ile birlikte kendisine has bir kitle yarattı. Bu kitle oyunun çıkışını beklemeye başladı. Oyun bizlere farklı bir perspektiften bakmayı gösteriyor. Bir yaratığın intikamını oyunda oynuyoruz. Bu intikam hikayesi ile birlikte de güzel duran bir oyunun bizleri beklediğini söyleyebilirdik. Vikinglere karşı bir mücadele sergileyeceğimizi de sizlere aktarmak isterim.

Darkborn Oynanış Videosu

Twitter üzerinden yapılan şu açıklamayla iptal edildiği duyuruldu: “Son dört senedir çok sevdiğimiz bir proje üzerinde çalışıyorduk. Bu proje önce Archenemy, sonra Project Wight ve en sonunda Darkborn ismi ile anılmıştı. Geçtiğimiz Nisan ayında sizlerle bir oynanış videosu paylaşmıştık. Fakat projeye devam etmek için yaptığımız onca çabaya rağmen zor bir karar verek Darkborn’u iptal etmek zorunda kaldık. Belki bir gün kendisine geri dönebiliriz. Yıllardır bize ve oyuna verdiğiniz destekler için teşekkür ediyoruz.” şeklinde bir tweet geldi.

Oyunun geliştirilme süreci şimdilik iptal edildi ama açıklamalar gelebileceğini söylüyorlar. Uygun şartlar altında tekrardan projeye geri dönebilirler. Açık kapı bulunuyor bizlerde merakla sürecin nasıl ilerleyeceğini merak ediyor. Tekrar geliştirilme haberine kadar Darkborn iptal edildi.

Oyunun oynanış videosunu izlediyseniz eğer intikam tarafına çok farklı bir yönden bakan bir oyun. Bunların yanında da oyunun içerisinde de gelişmeye devam edeceksiniz. Zorlu düşmanlar ile de karşılaşmaya da devam edeceksiniz. Sizleri zorlu bir mücadele bekliyor olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel