Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Yeni Efsanesi Rampart

Apex Legends’a gelecek olan yeni efsane belli oldu. Apex Legends yeni efsanesi Rampart özellikleri belli oldu.

Apex Legends Rampart

Rampart, 6. sezonda Apex Legends’a katılan en yeni Legend olacak ve kendisi “Yer altı dövüş kulüplerinde adını duyuran, büyük konuşan ve bunu destekleyecek balistiklere sahip olan uzman bir modcu.”

Gerçek adı Ramya Parekh ve “Outlands’in tehlikeli, vahşi batı dünyasında idare etmek için büyük bir silaha ve hurda metalle dolu bir sırt çantasına ihtiyacı olan mavi yakalı, özel bir işletme sahibi.”

Yetenekleri:

Onun Taktiksel Yeteneği Amped Cover’tır ve “gelen şutları ve amfi giden şutları bloke eden tam kapaklı, güçlendirilmiş bir duvar yerleştiren çömelmiş bir duvar inşa etmesine” olacak.

Rampart’ın Pasif Yeteneği Modlanmış Yükleyicidir ve LMG’leri ve Minigun’u kullanırken arttırılmış şarjör kapasitesi ve daha hızlı yeniden yükleme özelliği olacak.

Minigunlardan bahsetmişken, Rampart’ın Nihai Yeteneği Yerli Minigun “Shiela” dır. Bu silah, herkesin kullanması için yere yerleştirilebilir ve yüksek cephane kapasitesine sahiptir. Yine de uzun yeniden yükleme sürelerine sahip olduğundan dikkatli olun.

Sezon, bu değişikliklerin yanı sıra, “yumruk atan” yeni bir enerji SMG’si ve “Efsanevi görünümler, Apex Paketleri, yeni Holo-Spreyler ve daha fazlasını içeren 100’den fazla özel öğe içeren” Yükseltilmiş Savaş Bileti! “Dahil olmak üzere çok daha fazlasını getirecek!

Apex Legends | Stories from the Outlands

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!