Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 4 Turnuva Detayları Paylaşıldı

PlayStation yeni bir sistem ile karşımıza geliyor. Artık evlerinde PlayStation 4 sahibi olan oyuncular oturdukları yerden ödül kazanma şansına sahip olacak. PlayStation 4 turnuva sistemi başlıyor. Oyunlar üzerinden evde ödül kazanmak isteyenler ekran başına desek sanırım yanlış olmaz.

PlayStation 4’e yeni bir turnuva sistemi geliyor. Bu gelen turnuva sistemi ile birlikte artık oyuncular evlerinde oyunlarda başarı sağlayarak ödüller kazanbilir hale gelecekler. Bu sayede hem online oyun oynayacaksınız, hem rekabet ortamında bulunacaksınız hem de başarılı olursanız ödüller kazanacaksınız.

Sadece PS Plus üyelerinin katılabileceği PlayStation 4 Turnuva sisteminin detayları da oyuncular ile paylaşıldı. Verilen bilgiler ile beraber seçilen online oynanabilen oyunlarda bir turnuva düzenlenecek. İlk düzenlenecek olan turnuva ise Mortal Kombat 11 oyunu ile başlayacak. Daha sonra ise Fifa 2020, Battlefield 5 ve Warface gibi oyunlar takip edecek.

Turnuva Tanıtım Videosu

Nasıl Bir Sistem Olacak?

Dediğimiz gibi bu turnuvaya sadece PS Plus üyeleri katılabilecek. PS Plus üyelerinin katılacağı ilk turnuva da Mortal Kombat 11 olacak. Her çeşit oyuncuya hitap edecek nitelikte olacak olan turnuvada çeşitli ödüller oyunculara dağıtılacak. Mortal Kombat turnuvasının ilk ayağı da 6 Ağustos tarihinde başlayacak.

Yarışmaya katıldığınız zaman ilk yapmanız gereken 4 kişilik gruptan birinci olarak çıkmaya hak kazanmak. 3 kişiyi yenerseniz diğer aşamaya geçmek için hak kazanıyorsunuz. Yada %40’lık dilime girmeniz gerekiyor bir sonraki aşamaya geçmek için. Elenenler de turnuvaya tekrardan katılabiliyor. Bu sayede şansınızı tekrar deneyebilirsiniz. Tekrar katılım ilk aşama için geçerli olacak. İlk aşamayı geçmeyi başaran oyuncular da PS4 Dinamik Teması ve turnuvanın ikinci aşamasına katılma hakkı kazanacaklar.

Daha sonra elenenler yarışmaya tekrar katılmak için 6 haftalık süreci iyi değerlendirmeleri gerekiyor. Daha sonra eleme sistemini geçenler ikinci turda çifte eleme sistemine geçiş yapacaklar. Çifte eleme sisteminde ilk 32’ye kalmayı başaranlar ise eğişen miktarlarda ‘Time Krystals’ kazanacaklar. Daha sonra ise sistem bu şekilde devam edecek. Son 16, son 8, son 4 ve son 2 belirlenecek. Daha sonra ise final karşılaşması düzenlenecek. Birinci olan adaya ise 1000 dolarlık bir ödül verilecek.

Tabi geçiş aşamalarında da oyunculara çeşitli ödüller dağıtılacak. Mortal Kombat 11 oyununda kendisine güvenenler bu yarışmayı kaçırmayın deriz. Unutmayın sadece PS Plus üyeleri yarışmaya katılabiliyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!