Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

AMD, Sahte Wraith Prism İçin Uyarıyor

AMD tarafından gelen yeni açıklama ile birlikte oyuncuların dikkatli olmasını istiyor. Yeni geliştirilen ve Ryzen modelleri ile birlikte stoklara giren soğutucu Wraith Prism RGB, modelleri ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Wraith Prism RGB hem görsel yönü oldukça kuvvetli, hem de oldukça iyi iş çıkaran bir soğutucu. Şu anda da Ryzen 9 3900X, Ryzen 7 3800X, Ryzen 7 3700X ve Ryzen 7 2700X gibi isimlerin de bulunduğu işlemcilerle birlikte stok olarak geliyor.

AMD’nin ürettiği modellerin içerisinde 4 tane bakır boru bulunuyor. Bakır boru bu tarz soğutucular için çok büyük bir önem taşıyor. Ama piyasaya 6 borulu sahte modeller gelmiş durumda. Bu konu ile ilgili olarak da AMD ürünü satın alacakları uyarıyor. Sizlerde dikkatli olun.

AMD Tarafından Gelen Açıklama

“AMD’nin şu an için ekstra ısı borusuna sahip Wraith Prism soğutucular sunma gibi bir planı bulunmamaktadır. Üçüncü parti firmalar tarafından geliştirilen bazı soğutucuların resmi AMD Wraith Prism görünümü altında altı ısı borusu kullandığını ve bu ürünlerin AMD markasını yasadışı olarak kullanarak piyasaya sürüldüğünü gördük. Bunlar gerçek AMD ürünleri değildir, AMD tarafından test edilmemiş ve onaylanmamıştır. Bu ürünlerin kaynağını aktif olarak araştırmaktayız ve haklarımızı korumak için de gerekli adımları atacağız” şeklinde.

Sizlerde bu üretilen sahte soğutucu Wraith Prism modellerine karşı dikkatli oldun. Bakır boru sayılarına dikkat edin. Çünkü üretilen sahte modeller gerçekçi bir şekilde tasarlanmış durumda. Dikkatli olun…

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!