Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fortnite ve Birds of Prey Etkinliği Geliyor

Fortnite en çok oynanan battle royale oyunlarından birisi. Oyunun en büyük özelliği de crossover anlaşmaları oluyor genellikle. Bu anlaşmalar ile birlikte oyunun içerisinde yeni içerikler ve güncellemeler geliyor. Yeni kostümler karşımızda oluyor aynı zamanda da güzel kısa süreli etkinlikler oyunu daha canlı tutuyor. Bu sefer Fortnite ve Birds of Prey arasında bir anlaşma varmış gibi duruyor. Yakında detaylar gelecektir. Ama sinyalleri ilk olarak Twitter hesapları üzerinden geldi.

Yapılan bu paylaşımlar ile birlikte oyuna Fortnite ve Birds of Prey arasında bir anlaşma olduğu düşünülmeye başlandı. Atılan tweetler kafalarda soru işareti yaratmaya yetti aslında. Önce bir tweetlerin detaylarına ve daha önce Fortnite’a gelen crossovera da göz atalım.

Fortnite ve Crossover

Daha önceden Fortnite karşımıza bir çok crossover ile çıktı. Aralarında en çok dikkat çeken ise Avengers yapımı olmuştu. Özellikle oyuncular tarafından bu macera çok sevilmişti. Ama olay bunlar ile sınırlı kalmadı. Star Wars, Batman ve John Wick gibi etkinlikler de Fortnite içerisinde gerçekleştirildi.

Bu tarz içerikleri sevilen Fortnite‘a şimdi ise Birds of Prey gelecek. Bunun sebebi yukarıda bulunan Twitter yazışmaları oldu. Warner Bros. Twitter hesabı üzerinden Birds of Prey videosu paylaşıldı. Fortnite ise bu videonun altına “yakında görüşürüz Harley!” şeklinde tweet geldi. Warner Bros. tarafından gelen cevapta öpücüklü “sabırsızlanıyorum” oldu.

Birds of Prey yada Tükçe adı ile Yırtıcı Kuşlar filmi 7 Şubat tarihinde vizyona girecek. Yakında Fortnite tarafından yeni içerik, kostüm ve daha bir çok yenilik göreceğiz gibi duruyor. Bakalım bu sefer nasıl bir yapım olacak. Yakından takipteyiz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel