Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Overwatch Bayramı Boş Geçmedi

Overwatch oyunu bu bayramda da oyunculara bir yeni karakter ve yeni maç bulma sistemi ile birlikte geldi. Gelen yeni güncelleme ile birlikte oyuncular yeni karakter olan Sigma’ya kavıuştu aynı zamanda da oyuna yeni sistem olan Role Queue eklendi. Eklenen yeni karakter fragmanı ve skilleri şu şekilde.

Sigma karakteri ile birlikte oyuna eklenen yeni sistem sayesinde daha hızlı maçlar ve isteğiniz pozisyonda oynama imkanı bulacaksınız.

Role Queue Sistemi Nedir?

Yeni gelen Role Queue sistemi ile birlikte artık Quick Match (Hızlı Maç) ve Dereceli (Ranked) maçlarda oyunculara kolaylık sağlanıyor. Gelen yeni sistem ile birlikte oyuncular artık oynamak istedikleri rolleri seçebilecek. Sistem de ona göe bir eşleştirme sunacak. Tank, destek yada hasar rollerinden seçeceksiniz. Bu sayede de oyuna girdiğinizde hangi rolde oynamak isterseniz o rolde oynayacaksınız. Daha hızlı ve temiz bir süreç olacak. Bu sistem her oyun için sürekli olarak devam ediyor. Bir oyunu bitirdikten sonra ana ekrana geri dönüş yaptığınızda tekrardan oynamak istediğiniz rolü belirtiyorsunuz. Bu sayede oyun başlamadan hangi rolde oynayacağınız belli oluyor. Karakter seçiminizi de ona göre yapabiliyorsunuz.

Role Queue sistemi hakkında daha detaylı bilgi için linke tıklayın.

Gelelim yeni oyuna eklenen karakterimizin hikayesine. Sizlere yukarıda bir oynanış videosu paylaştık. Oradan az çok bilgi edinebilirsiniz.

Sigma Kimdir ?

Sigma, yanlış giden bir yörünge deneyi esnasında yer çekimini kontrol etme yeteneği kazanmış eksantrik bir astrofizikçi ve çok yönlü bir tanktır. Talon tarafından ele geçirilen Sigma, canlı bir silah olarak kullanılmakta ve çatışmalarda gösterdiği performansla göz doldurmaktadır.

Sigma hakkında daha detaylı bilgi için linke tıklayın.

Overwatch sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor. Gelen bu yeni karakteri ve

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!