Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Uncharted ve The Last of Us Sunucuları Kapatıldı

PlayStation 3 devri artık sona eriyor. Çoğu büyük firma konsola veridği online desteği neredeyse kesmişti. Şimdi ise Sony kendi oyunlarına da online desteği kesmeye hazırlanıyor. Uncharted ve The Last of Us oyunlarının PlayStation 3 sunucuları kapatıldı. Bunun ile birlikte PlayStation 3 üzerinden en çok oynanan online oyunlarda kaldırılmış oldu. Sadece oyunların hikaye modu oynanabilecek.

Unchated 2. ve 3. oyunları için bu durum geçerli. The Last of Us oyununda da sunucular kapatıldı. Artık Sony PlayStation 3 ile ilgili kaynaklarını komple kesme peşinde. Bir döneme damga vurmuş olan konsolda Uncharted ve The Last of Us en çok online oynana oyunlardı. PlayStation 3’de binlerce onlie oyuncuya sahipti. Ama PlayStation, 3 sahiplerini yeni konsollara getirmeye çalışıyorlar. PlayStation 3’ü tarihe karıştırmaya çalışıyorlar.

Yeni nesil konsolların haberleri de sıklaştıkça eski konsollarda sunuculara destekler kesiliyor. Artık firmalar yeni konsollara odaklanmış durumdalar. Eski konsollar ile bağlantılı olan oyuncuları yeni konsollara çekmeye çalışıyorlar.

Naughty Dog tarafından yapılan efsane PlayStation 3 oyunları artık online oynanamayacak. Ama üzülmeyin oyunları istediğiniz zaman PlayStation 3 üzerinden oynamaya devam edebilirsiniz. Bu tarz oyunlar online kısımlarından çok hikayeleri önemli olan yapımlar.

PlayStation 3 sahibi olanlar ve oyunların kapatılan sunucuları ile ilgili sizler ne düşünüyorsunuz. Bizlere yorum olarak düşüncelerinizi atabilirsiniz. Peki aranızda online olarak The Last of Us veya Uncharted 2,3 oynayan var mı onları da yorumlara bekliyoruz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!