Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Kadın Futbolu Football Manager Serisine Geliyor

Futbol dünyanın en popüler sporlarından birisi. Dünya çapında çoğu kişinin ilgili olduğu spordan birisi. İlginin fazla olmasından dolayı da oyunlara talep artıyor. Football Manager’de kendisine ait bir kitlesi olan oyunlardan birisi. Sega ve Sports Interactive tarafından geliştirilen oyun için yeni bir anlaşma yapıldı. Kadın futbolu Football Manager serisine gelecek.

Kadın futbolu FM serisine bir mod olarak yada ayrı bir oyun olarak çıkışını yapmayacak. Direkt olarak Football Manager serisine kadın futbolu eklenecek. Kadın futbolunda olan tüm takımlar FM içerisinde olacak. Sizlerde menajerlik yapabileceksiniz. Normal FM oyunu içerisinde kadın futboluda tam olarak yer alacak.

Uzun yıllardır FM’nin yapımcılarından olan Miles Jacobson da bu birlikteliğin amacının kadın futboluna dikkat çekmek olduğunu vurguladı.

“Football Manager’a kadınlar futbolunu ekliyoruz. Kadın futbolunu eklemenin bize milyonlara mal olacağının farkındayız ve getirisi son derece minimal olacak. Ancak amacımız bu değil. Şu an ortada kadın futboluna yönelik bir ayrımcılık var ve biz bunu kırmak istiyoruz. İnandığımız şey eşitlik ve çözümün parçası olmak amacındayız. Bu yüzden kadınları eşit bir şekilde erkeklerin futbol oyununa yerleştireceğiz.” dedi.

İlerleyen zamanla birlikte kadın futboluna daha fazla desteğin geleceğine inanıyoruz. Dünya çapında kadın futboluna olan destekler artmaya devam ediyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel