Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Halo Infinite’in Tüm Platformlarda Nasıl Çalışacağı Belli Oldu

Halo Infinite Xbox Series X/S, One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek oyun. Platformlar arasında geçişte nasıl bir kalite sunacağı merak ediliyor. Bununla birlikte açıklamalar geldi. Geliştirici ekip 343, oyunun tüm platformlarda en iyi şekilde çalışacağını söylüyor.

Platformlar arasında geçişi sağlamak istenildiği gibi olamıyor. Örneğin Cyberpunk 2077 nesiller arası geçişi tam olarak sağlamayı başaramadı. Bu sebeple nesiller arası gelecek oyunların nasıl çıkacağı merak ediliyor. Halo Infinite’de Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de çıkışını gerçekleştirecek. Platformlar arasında büyük farklılıkların olmasını beklemiyoruz. Gelen açıklamalarda bunu kanıtlar nitelikte.

Game Foundation Mimarı Danielle Giannetti gereken açıklamaları yaptı:

“Halo Infinite için, yalnızca Xbox One’da en iyi şekilde çalışmak yerine tüm platformlarda ve PC’lerde yüksek yürütme verimliliği sağlamak için motor çoklu iş parçacığı çözümünü yeniden oluşturduk.”

Halo Infinite’in geliştirildiği motor platformlar arasında en verimli şekilde kullanılması için parçalandı. 2021’in sonbaharında çıkışını yapacak olan oyun tüm plarformlar için en yüksek verimlilik için çalışıyorlar.

Sonuçta oyun çıkışını Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için gerçekleştirecek. Oyun sonunda çıkışını yaptıktan sonra vadedilği gibi çıkacak mı göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel