Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Guardians of the Galaxy 3, Gamora ve Nebula Odaklı Bir Hikaye Anlatacak

Marvel Sinematik Evreni güncellenmeye devam ediyor. MCU’da yeni bir evren karşımızda olacak. Marvel evreninin en eğlenceli ekibi olan Guardians of the Galaxy 3 serinin son filmi olacak. Son filmde ise Gamora ve Nebula ağırlıklı bir hikaye karşımızda olacak. İkinci filmde Star-Lord’un geçmişinde kilit noktalar gösterilmişti. Şimdi de iki kardeşin hikayesi karşımızda olacak.

Film hakkında Howard the Duck karakterini seslendiren Seth Green senaryonun bazı detaylarından bahsetti.

“Howard’ın filmde olup, olmayacağın bilmiyorum. Henüz bu konu hakkında hiçbir şey duymadım. Tek bildiğim şey bu film kızların hikayesi olacak. Bu bir kız kardeş hikayesi, Gamora ve Nebula’nın öyküsü. Bir prequel mı olur yoksa Time-Heist sonrası ortaya çıkan yeni zaman çizgisinde mi geçer bu konu hakkında hiçir şey bilmiyorum.” dedi.

Gamora ve Nebula arasında kardeş bağları daha da güçlenecek. Yeni Gamora eskisinden farklı olacak. Star-Lord’un da bu arada Gamora’nın kalbini yeniden çalması gerekiyor. Drax, Groot ve Rocket’da filmin eğlence düzeyini belirleyecek.

MCU’da zamansal çizgide büyük değişimler oldu. Loki ile birlikte zaman kavramında büyük değişimler yaşandı. Gelecek olan yeni filmlerde zaman çizgisini daha da değiştirecek gibi duruyor. Spider-Man: No Way Home ve Doctor Strange 2 işleri karıştıracak. Guardians of the Galaxy 3, 5 Mayıs 2023’te vizyona girecek. 

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel