Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Football Manager 2020 İlk Fragman

Futbol tutkunlarının en sevdiği spor oyunlarından birisi olan Football Manager 2020 oyunundan ilk fragman geldi. Eğlenceli bir fragman ile birlikte oyunun ilk tanıtımı gerçekleşti. Çıkış tarihi ile ilgili olarak net bir bilgi henüz verilmedi. Eylül ayının sonuna doğru daha oyun ile ilgili ayrıntılı bilgi verilecek.

Fragman

Dediğimiz gibi bu fragman henüz başlangıç. Fragmanda birbirinden sinirli taraftarları görüyoruz. Aralarında bir Türk’de var bu arada. Sinirli taraftarların futbol yorumlarını çok eğlenceli bir fragman haline getirmişler. Aynı zamanda Football Manager 2020 sloganlarını da buna uygun bir halde düzenlemişler. Bu seneki sloganları “Herkesin bir fikri var. Siz de fikrinizi söyleyin” oldu.

Her sene düzenli olarak Football Manager çıkmaya devam ediyor. Özellikle gerçekçi bir menejerlik sunduğu için spor ve futbol seven oyuncular tarafından da çok sayıda oynanıyor. Hatta futbol oyuncuları, teknik direktörleri tarafından da oynanan bir yapım.

Bu sene içerisinde çıkışını yapacak olan oyun yine bir çok gelişim ile birlikte gelecek. Ama bu bilgilere Eylül ayının sonlarına doğru ulaşacağız. Burada sadece bir ilk fragman yayınlandı. Oyunun teknik detayları ile ilgili olarak bilgiler önümüzdeki dönemde verilecek.

Gelelim oyunun çıkış tarihine. Her sene Kasım ayının ilk haftası içerisinde oyun çıkışını gerçekleştiriyor. Bu sene de kasım ayının ilk iki haftası içerisinde oyunun çıkmasını bekliyoruz. Aynı zamanda oyunu şimdiden denemek isteyen oyuncular için oyun Steam‘da 161.10 gibi bir fiyata ön siparişe açılmış durumda. Oyunun Beta süreci Ekim aylarının sonuna doğru açılacak. İsterseniz oyunu ön sipariş vererek Beta sürecine katılabilirsiniz.

Oyun çıkışını Google Stadia üzerinden de gerçekleştirecek.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!